Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van itt olyan, aki rajong egy...

Van itt olyan, aki rajong egy anime karakterért, akár szerelmes is az adott karakterbe, kibe? Elmered mondani ismerőseidnek, barátaidnak?

Figyelt kérdés
Én elég kínosnak érzem magam tőle, ezért senkinek se mertem még említeni. Kíváncsi vagyok más hogyan van ezzel. Elmondod vagy titkolod szívednek kedves anime karaktered?

2021. jún. 22. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Nincs olyan, hogy szerelmes legyél egy animekarakterbe. Csak ráhyperfixáltál. ADHD-sként én nagyrészt egész sztorikkal szoktam így lenni, nem konkrét szereplőkkel, de az is előfordul.
2021. jún. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám szerelemnek, de rengetegért rajongtam már. És szívesen beszélek róluk a családomnak, barátaimnak stb...
2021. jún. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam szerelmes kitalált karakterekbe soha, de volt, hogy annyira a szívemhez nőttek, hogy pl a haláluknál megsirattam őket, vagy nagyon felbuzdított, ha esetleg jó soruk volt.
2021. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmet én sem éreztem anime karakter iránt, de van akiért rajongok és néha megfordul a fejemben, hogy milyen jó lenne az ő életét élni.

Aztán a következő percben rájövök, hogy ez lehetetlen és visszazuhanok a valóságba.

2021. jún. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanilyen helyzetben vagyok. Írtam neked privátban, ha lenne kedved beszélgetni erről:)
2021. jún. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs olyan anime karakter akibe szerelmes lennék,de ha egyet kikell emelnem, akinek a kinézete és úgy mindene tetszik és elfogadnám ha a való életben is létezne,akkor az:


Satoru Gojo


Azok a kék szemek,és az a fehéres lilás haj mindent visz nálam.

2021. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Hát én bizony voltam szerelmes, azt hiszem, szerelem volt, ha még ez hülyén is hangzik. 13 voltam, de nyilván nem árultam el senkinek, mert kiröhögtek volna.
2021. jún. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
És kibe voltál szerelmes, ha szabad kérdezni, kedves utolsó? *-*
2021. jún. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Azoknak az ismerőseimnek, akik szeretik az animéket, igen. Elmondom nekik, hogy kedvelem Rikkát és az eszkőzeimen is ő van beállítva háttérképként.


Akik meg nem animéznek, azoknak pedig felesleges információ, úgyse tudják, ki ő.

2021. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
7-es, Daisuke, a DNAngel-ből
2021. jún. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!