Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért shippelik ennyien...

Miért shippelik ennyien hanget és levit? (aot)

Figyelt kérdés

én alapból nem értem mi értelme van, mert levi kb utálja hanget és még piszkálja is.

hange meg csak barátként tekint levire.



2021. jún. 27. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Levi egyáltalán nem utálja Hangit.


Én sem értem, hogy miért shippelik őket, de ettől függetlenül nem igaz, hogy utálja őt. Nagyonis tiszteli, és társként tekint rá.

2021. jún. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Én inkább Erwinnel shippelem Levit, de hát kinek mi tetszik nemde?

Levi amúgy nem utálja Hanjit, egyáltalán. Levi kb mindenkit piszkál amúgy, nála ez nem az utálat jele, ő kimondja, ha valakit nem bír

2021. jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom honnan vetted, hogy utálja, mellesleg a shippeknek nem kell mindig értelme legyen.
2021. jún. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor én értettem félre valamit, köszi a válaszokat <3
2021. jún. 28. 13:35
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Hogy mit csinálnak?
2021. júl. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
A mangában a vége felé elég erős utalások voltak rá, hogy lényegében ők már lelki társak, nem csak legjobb barátok. Amúgy ha nem olvastad én nem spoilerezek.
2021. júl. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
már olvastam sajnos :((
2021. júl. 19. 13:15
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
Ó. :( :( Hát én baromira sajnáltam Levit a végére. Mondjuk ő volt az egyetlen karakter, aki az elejétől a végéig zseniálisan meg volt írva. :D Még akkor is, ha nem kapott happy endet és mindent maga mögött hagyott kvázi, ami a régi életéhez kötötte (és biztos vagyok benne, hogy be nem tette a lábát többé a szigetre... sajnálom ez egy béna poén akart lenni xD).
2021. júl. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!