Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerinted melyik a legjobb...

Szerinted melyik a legjobb sci-fi anime?

Figyelt kérdés

#anime #sci-fi #tudományos- fantasztikum
2021. júl. 2. 07:36
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha a sci-fi oldalát nézzük, akkor Ghost in the Shell: Stand Alone Complex-et mondanám. De vannak jobb alkotások szerintem, csak azoknál nem a sci-fi a leghangsúlyosabb pl: Shinseiki Evangelion, Aria, Shinsekai Yori, Serial Experiments Lain, Ergo Proxy.
2021. júl. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Steins;Gate
2021. júl. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a Ghost in the Shell és az Ergo Proxy. Nem tudnék választani a kettő közül. Pedig nem is nagyon szeretem a sci-fit. De a Vandread sem rossz, csak éppen alig ismert.
2021. júl. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Dr stone habár eléggé súrolja a határokat mert a sci-fi az a tudomány/technológia ami még nem létezik vagy csak elméletben pl idő utazas egy géppel vagy pedig mesterséges ember vagy intelligencia avagy robot girlfriend

Meg ugye ide jönnek a mecha animék ami mondhatni uralja a sci-fi anime piacot és minden más nem bontakozik ki…

2021. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a "baj", hogy a sci-fi egy nagyon nagy műfaj rengeteg alműfajjal, ezért nagyon sokféleképp lehet jól csinálni.
2021. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Steins Gate és Code Geass a két kedvencem. Az előbbi időutazós hard sci-fi és thriller, az utóbbi pedig egy politikai háborús disztópa, király- és karakterdráma. Mind a kettő mestermű.
2021. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
69%

Gokukoku no Brynhildr

Psycho-Pass

2021. júl. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem panaszkodni akarok, mert őszintén szólva nem igazán izgat, csak kíváncsi vagyok, hogy miért lettem lepontozva?
2021. júl. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Comedy: Space☆Dandy

Cyberpunk: Koukaku Kidoutai: Stand Alone Complex

Hard Sci-fi: Planetes

Real Robot: Kidou Senshi Gundam: Dai 08 MS Shotai

Social Science Fiction: Mugen no Ryvius

Super Robot: Tengen Toppa Gurren Lagann

Space Opera: Ginga Eiyuu Densetsu

Space Western: Cowboy Bebop

Tech-noir: Darker than BLACK

2021. júl. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!