Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek mi lesz a My hero...

Szerintetek mi lesz a My hero academia vége?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy mit tartotok a legvalószínűbbnek. :)

2021. júl. 6. 22:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem Deku meg fog halni és a hőstársadalom össze fog omolni, Shigaraki-ból antihős lesz. Ochako csatlakozik Shigaraki-hoz és Bakugou soha a büdös életbe nem fogja megkedvelni Deku-t. Kaminari árulóként magányos utakat fog bejárni.


Legalább is örülnék,annak hogy ha apokaliptikus lenne és valószínűnek is tartom.

2021. júl. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A műfajból adódik, hogy 100%-ban nem lesz apokaliptikus a vége, egyes.


Nem nagyon akarok tippelgetni, de amit szívesen látnék az az lenne, hogy Deku nem lesz az "első számú" hős. Hogy ráébrednek, hogy egyetlen ember nem tudja Atlaszként fenntartani az eget, és az A osztály közösen, csapatként, együttműködésben adja majd a hősök alapját.


Szereplők szempontjából Bakugou egész biztos őszintén meg fogja bánni a gyerekkori viselkedését, és bocsánatot fog kérni Dekutól. Nem azt mondom, hogy öribarik lesznek utána, de Bakugou egész character arc-ja erre épít. Hogy eljusson A-ból (szemét, bántalmazó, erőszakos, nagy az egója a képessége miatt, de egyben retteg is attól, hogy bármiben alulmaradjon) B-be (megbánja a viselkedését, tényleg profi hős legyen, tudja, hogy jó a képessége, de őszintén magabiztos legyen vele kapcsolatban, és így ne rettegjen a bukástól - tudja, hogy számíthat másokra, és nem megoldás, ha mindent egyedül akar megcsinálni).

2021. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
2. Valamelyik interjúban még mondta is a mangaka,hogy sokkal sötétebb hangulatot akart neki adni,csak nem engedték és ezért,most fog elkezdődni ez a folyamat. Szóval minden lehetséges és nagyon remélem,hogy be fog igazolódni az amit írtam,mert még a végén megkedvelem,az animét.
2021. júl. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-es teljesen valószínűtlen. Ha figyeled mindig úgy kezdődött hogy ez annak a története hogyan váltam a legerősebb hőssé, vagy valami ilyesmi.
2021. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

4. De ez nem zárja ki a halál lehetőségét. Mondjuk a végső csatában,Deku a legerősebb hőssé válik és legyőzi a főgonoszt,de ennek következtében meghal. Shigaraki mentális állapotát sikerül nagyjából rendberaknia,de visszaeső fázisai miatt,simán az antihős kategóriába kerülhet. Ochako,aki ugye embereket szeretne menteni, Shigaraki-hoz csatlakozik,hogy befejezze Deku munkáját,ezért segít Shigaraki mentális állapotát rendben tartani. Ezen kívül a képességeik is összetartják, hisz mindketten csak 4 ujjal érhetnek bármihez is.

Hőstársadalom összeomlása Endeavor bukásával kezdődik,Dabi rásegítésével, aki felszínre hozta a sötét múltat. Az emberek elvesztik a rendszerben való bizalmat és káosz alakul ki.

Bakugou továbbra is marad a személyiségénél, hiszen ezt az agresszív, bunkó,egoista stílust jelképezi ő. Nagyon nem akarom,hogy ez változzon.

Ugye van egy áruló a suliban és rajtam kívül még igen sokan Denki-t tartják annak. Az én elméletem az, hogy vele is az a helyzet,mint Reiner-rel(Aot). Kettős életet él. Miután ráébred arra,hogy mit csinált a bűntudattól inkább elvonul magányba és járja a világot.

2021. júl. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég durva túlkapásnak tűnik. :D Ez olyan mint mikor mentek a teóriáka trónok harca végéről hogy milyen epic dolgok lesznek, mert hát ilyen olyan összefüggések vannak, erre odavágták azt amit. Ez így szokott lenni, persze lehet reménykedni meg fantáziálni, de úgy is 0 esély van ezekre. :D
2021. júl. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6. Hát nem tudhatjuk 100%-osan,de inkább nem gyártanék olyan teóriákat, amik nem tetszenének.
2021. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Még pénzbe is lefogadom, hogy Deku nem fog meghalni. A shounen tini fiúknak készül. Kiakadna a célközönség, ha Horikoshi kinyírná a menő OP főszereplőt.


Ha a mangaka fontolóra is venné az ilyesmit, a szerkesztője nem engedné.

2021. júl. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam egy cikket, amiben azt írták, hogy sötétebb részre ért a manga, de szerintem minden jobb lesz...talán...
2021. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyértelműnek tűnik a happy end. (Deku az elsőszámú hős, helyreáll a rend, stb) Arra leszek nagyok kíváncsi, hogy Dabi vonalával mi lesz majd :D
2021. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!