Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » *Spoiler* Tetszett-e az...

*Spoiler* Tetszett-e az Attack On Titan-ben a fordulat és a sorozat hangulatnák teljes megváltozása?

Figyelt kérdés
Először is ne spoiler-ezzünk, mert nem olvastam a mangát és a Final Season Part 2-re várok. Nekem amúgy személy szerint tetszett, ötletes volt nagyon, bár elvesztette a sorozat a lelkének egy részét is szerintem ezzel, bár még így is jobban örülök, hogy megtörtént, mintha nem lett volna.

#anime #fordulat #csavar #Attack on Titan #LazarusXd YouTube Csatornája, Iratkozz fel a legjobb magyarország content gyártóra ma!
2021. júl. 8. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nem jött át valamiért ez az új, idegen felállás. Nem tudok együtt érezni a karakterekkel, olyan közömbösek szàmomra. Kivéve Reiner az, aki nagyon átjött számomra érzelmek terén. Hatalmas karakter.
2021. júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Nekem tetszett .

Főleg Eren karakterfejlődése jött be nagyon.

2021. júl. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Olvastam, nem néztem. Így nem. Mangába túl sok idő volt(asszem fél év?) mire valami lényeges nyom lett merre mehet a történet innen.


Animében: amikor néztem bejött, valószínűleg ha nem olvastam volna akkor is bejött volna mert nem volt a lassúság

2021. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem,de Eren karaktere és a humor bejött.
2021. júl. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten tetszett
2021. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Aonime ***** válasza:
100%
Nekem azért tetszik mert nagyon realisztikus ahogyan történnek az események, teljesen el tudom képzelni hogy ez a valóságban is így történne ha ugyan ebben a szituációba lennének az emberek, az meg végképp tetszik hogy ki hangsúlyozta a sorozat hogy valójában nem az óriásoktol kell felni, hanem az emberiségtol akik szokásosan csak egymást pusztítják
2021. júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. És szerintem Eren egy nagy fasz lett idáig egy kis idegesítő gyerek volt, oké kb minden sorozatban van ilyen ez még nem baj. De most egy akkor nagy pöcs hogy el se tudom mondani, ja meg Mikasa baszod az a csaj elmebeteg nagyon durva amit csinál. Mindegy majd ha kijön a folytatás szerintem megérted. Az a baj hogy csak pár szereplőt szeretek nagyon és kb mindegyik... na mindegy
2021. júl. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!