Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Létezik magyar szinkronos hentai?

Létezik magyar szinkronos hentai?

Figyelt kérdés
Már lassan 3 napja keresek egy HUN szinkronos hentait legálisan, de sehol sem találok. :( Esetleg, ha valaki tud ilyet, az kérem egy linket vagy egy címet dobjon be nekem. Köszi ❤️
2021. júl. 9. 02:48
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2021. júl. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Én még nem találtam, bár nem vagyok nagy hentai fan.
2021. júl. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Hivatalosan nem, nem csinálta szinkronos hentait.
2021. júl. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Indavideón volt egy, de az erotika szekció törlése után nyoma veszett. Egy fiatal pár egy autóban, egy parkolóban szórakozott, a nő terhes volt, a fickónak copfba fogott fekete haja volt. Nem volt több egy-két percnél. A szinkronhangokat adó szinkronszínészek nevét már nem tudom, stáblista nem volt a végén. Azt sem tudom, hogy stúdió szinkron volt-e vagy csak összeültek ketten, mert miért ne?


Ha ezek alapján valaki megtalálja, annak nagy dicséret és hála, mert szeretném újból látni, már csak a nosztalgia miatt is.

2022. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
+tudom, hogy egy év késéssel, de na.
2022. dec. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismét én (negyedik), megtaláltam a videó egy töredékét:

[link]


Kár, hogy csak ennyi.

2022. dec. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!