Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért ájulhattam el majdnem...

Miért ájulhattam el majdnem anime nézés közben?

Figyelt kérdés

Én az a típus vagyok, aki az érzelmes akciójeleneteket rendkívül nagy izgalommal vagyok képes nézni és. Szóval most nézem újra a My Hero Academia 1. évadát és

(!spoiler!)

(!spoiler!)

az utolsó részt néztem, ahol All Might harcol Nomu-val.

(!spoiler vége!)

(!spoiler vége!)

A jelenet alatt annyira izgatott lettem és olyannyira átjártak az érzelmek, hogy egyrészt annyira remegtem, hogy az ujjaimat nem bírtam kinyújtani, másrészt a lábszáram körüli rész elkezdett bizseregni.

Olyan kényelmetlen volt, hogy le kellett feküdnöm az ágyra, hogy kifújjam magam. Még a videót is elfelejtettem megállítani emiatt, tehát nem gondolkodtam tisztán és ezért is hiszem, hogy közel voltam az ájuláshoz.

Meg szerintem a szívem is nagyon verhetett de arra sem emlékszem.


Miután lenyugodtam megmostam az arcom egy kis hideg vízzel hogy felfrissüljek.


Nem tudom, hogy esetleg a vérnyomáshoz van-e köze vagy sem. Viszont amit nagyon akarok tudni az az, hogy miért bizsergett a lábam és miért remegtek az ujjaim/kezem olyannyira, hogy alig bírtam őket mozgatni?


TLDR: MHA-t néztem és annyira izgatott lettem, hogy a remegéstől nem tudtam mozgatni az ujjaim és bizseregtem a lábaim.



2021. júl. 14. 14:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, de menj el orvoshoz/pszichológushoz, mert az életbe bele fogsz halni...
2021. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom hàny éves vagy, de kezeltesd magad, mert ha egy kitalált "mese" ennyire padlóra tesz, akkor a való élerben el fogsz vérezni.
2021. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Minkettőtök úgy kezdte, hogy "nem tudom". Már elnézést, de nem begyepesedett emberek ítélkező véleményére vagyok kíváncsi, hanem válaszokra.

Úgy látszik kifogtam valami anime gyűlölőt, aki alt-akkokról ossza az észt.

2021. júl. 14. 15:35
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem, én pl szeretem az animéket, több százat láttam, de nem vagyok orvos. Ide meg szakember kéne, mert ha egy kitalált történet ennyire megráz, ha pl nem sikerülne az érettségid vagy nem vennének fel a kiszemelt egyetemre, abba bele is halnál.

A problémád túlmutat egy átlag Gyakori felhasználó hatáskörén, de adtunk tanácsot, hogy hova fordulj ezzel, mert ez nagyon nem normális. Egy kis sírás vagy szomorúság még normális lenne, de te túlságosan kikészülsz.

2021. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az aggodalmad és igen, igazad van, úgy tűnik egy átlagos felhasználó ezen az oldalon nem képes egy ilyen témát kezelni anélkül, hogy elkezdene személyeskedni és tanácsokat adni anélkül, hogy tudna bármit is az adott személyről. Persze remélem, hogy nem ez az igaz a többségre, de sajnos eddig még csak azok tévedtek ide, akik ezt a szabályt erősítik.

Én is megnéztem már jó pár animét és ez az első, hogy ez történt. Nálam ez nem átlagos. Sem ha animékről beszélünk, sem ha az élet bármely más területéről van szó.

Sajnálattal látom viszont megint, hogy úgy gondolod nem vagyok idősebb egy középiskolásnál, ami nem igaz. Belehalnék, mi? Nevetséges.


Még mindig várom a választ a kérdésemre. :\

2021. júl. 14. 16:01
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező én már akkor animét néztem, amikor valószínűleg te még a világon sem voltál. Rengeteget megnéztem, és egyáltalan nem utàlom, de amit művelsz, az nem normális. Két lehetőség van. Vagy csinálod a fesztivált, mert a kutya nem foglalkozik veled, és figyelmet akarsz, vagy pedig mentálisan labilis vagy. Nem vagyok orvos, de a nyakamat teszem rá, hogy pszichésen hergeled magad, szervi problémáról itt szó sincs. Fordulj pszichológushoz.

2-es voltam.

2021. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Ön bizonyára egy tipikus felnőtt lehet, aki lekezeli a nála éretlenebbnek hitt fiatalt/nem veszi komolyan őket.

Elhiheti nekem, hogy mentálisan egészséges vagyok, szóval kérem fejezze be a pszichológus ajánlgatását. Nem ezért tettem fel a kérdést.

Sem figyelemhiányban, sem bárminemű labilitásban nem szenvedek. Ha esetleg van még egyéb pejoratív véleménye rólam, amit megcáfolhatok, nyugodtan írja le.

Az olyanok miatt, mint maga hagyják el az emberek ezt az oldalt.

2021. júl. 14. 16:49
 8/18 anonim válasza:
75%
Te nem vagy százas. Kezeltesd magad! 😂
2021. júl. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nézd, nem tudom, hogy te milyen alapon működsz, hogy azt hiszed ezzel provokálhatsz. :\

Ha reakcióm kellett, tessék itt van.

2021. júl. 14. 17:06
 10/18 A kérdező kommentje:

Reméltem hogy legalább fogok egy-két normális választ kapni. Normális alatt az olyan választ értek, ami meg is válaszolta volna a kérdésem.

Képzeljétek, Googleおじさん elmondta nekem, hogy el lehet ájulni a túl nagy izgalomtól. Mint ahogy minden más túlfűtött érzelemtől.


Ismét szeretném meghálálni a szívélyes válaszadóknak, akik a pszichológust ajánlották fel, a drága idejüket, amit rám fordítottak. :^)

2021. júl. 14. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!