Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok nekem ajánlani ilyen...

Tudnátok nekem ajánlani ilyen animéket?

Figyelt kérdés

Olyan animét keresek ami romantikus, de nem erre van kihegyezve a történet. Amiben nagy szerepet játszik, de nem csak ez a fő mozgatórugó.

Pl olyan anime amiben a főszereplőknek különleges képességeik vannak, vagy ilyesmi.

Szóval nem olyan tipikus romantikus animét keresek, inkább egy kicsit fantasysabb, extrább változatot.

Nem tudom ez így mennyire érthető, és bocsánat ha nem érthető.

Egyébként nem tudom mennyire segítség, de (mivel elég kezdő vagyok anime téren így csak ilyen példát tudok hozni) erre egy jó példa a The Remarried Empress (webtoonos képregény).

Az is lehet hogy ezzel csak még inkább összezavartalak titeket, szóval előre is köszönöm azoknak aki kibogarásszák ezt a katyvaszt.



2021. júl. 21. 00:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek
2021. júl. 22. 21:57
 12/12 anonim ***** válasza:
26%
A Banana Fisht szinte tökéletesen leírtad szerintem, csak annyi hogy ott két srác van nem pedig egy fiú egy lány. A főszereplőnek "hivatalosan" nincsenek szuperképességei de annyira jó abban amit csinál hogy más emberrel összemérhetetlen, szóval szerintem lehet szupererőnek nevezni. És fontos benne a szerelem de nem csak arról szól, a maffia és a főszereplő múltja van a középpontban.
2021. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!