Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hol lehet fordítókat keresni...

Hol lehet fordítókat keresni bl mangához, manhuához, manhwához? Akik nem barátság miatt, együtt vágtak bele, hol találták meg egymást?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy én azt szeretném, hogy jófejségből fordítson le nekem egy mangát vagy manhuát, hanem lenne-e kedve hosszútáv beszállni a fordításba. Sok manga és manhua érdekel, amiket szeretnék lefordítani, ehhez képest keveset vállaltam, de amennyi munka van velük, mégis sokat. Közben meg a csoporttagok várják a fordítást, én is várnám a helyükben rajongóként.


Erre nem tudom, hol lehetne embert keresni, akit érdekelne, aki igényes munkára törekszik.



2021. júl. 21. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Animeaddicts.
2021. júl. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Akár itt is. Engem is itt találtak. :D

(Én csak tisztítok)

2021. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Én is csináltam már ilyet. Anno fansub csapatoknál néztem szét, és amelyik szimpi volt, azoknakk írtam, hogy van e felvetel. Ha van oldalad, akkor meg tehetsz ki hirdetést, hogy kit és mire keresnel. Lehet, hogy az olvasók közt lenne érdeklődő. De a facebook Animefan csoportjaba is hírdethetsz, azt hiszem,max engedelyt kell kerni.
2021. júl. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!