Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fantasy, Shounen animét...

Petmar72 kérdése:

Fantasy, Shounen animét keresek. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Olyan amiben a főszereplő másik világból jőn át.És kiderül hogy különleges erővel bír. És lehet démonos is.
2021. júl. 28. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Juj nehéz lesz megtalálni ezt a koncepciót… 😵😵😵😵😬😬😬🥲
2021. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A datta ken slime is ilyen
2021. júl. 28. 19:43
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
és még a 20 testvére...
2021. júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jelenleg a Slime a legjobb ilyen anime. Mást nem ismerek.
2021. júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

erős túlzás!

re zero hajimeru isekai seikatsu sokkal sikeresebb...

és ha már isekai siker akkor konosuba a legsikeresebb !

2021. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja + a shield hero is sokkal jobb nála és az is egy elég jó és összetett
2021. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5, Re: zero meg a Konosuba is tetszett, de számomra Slime még jobb. Ez már ízlés kérdése. Konosuba az csak bohóckodas, míg a Slime- ban komoly világfelépítés, diplomácia, véres harcok, humor, stratégia, brutál erős karakter is van. Re: zero meg inkább drámában erős, meg is könnyeztem.
2021. júl. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7 nem ízlés kérdéséről beszéltem hanem valos tényszerű dolgokról…

Meg azért megint kissé túlzás hogy a slime-ban komoly világ építés meg diplomácia van és stratégia…

A kőkemény drama annyiból állt hogy az asszony beteg kezelhetetlenül arra ment el 2 rész egy szezonos 12-24 részes animebol hogy valamit megszerezzenek aztán az mc a rész végén benyogi ja hát meg tom gyógyítani mert mc vagyok meg be kapcsolom az automata funkciót a műtétnél!

Kb ebből állt a nagy drama és világ építés meg stratégia!

A véres harcok is ebből állnak! Automata be és már le is győzte a tűz djinnt!

A slime a bohóckodás a konosuba pedig egy nagyon jó humor parodia anime nem hiába sokkal jobb sikeresebb az anime és az írott verzió is…

A re zero meg viszont mint mű értékesebb az anime he viszont nézettebb is

Na abban tényleg van diplomácia stratégia ès véres harcok habár a rajzolás a olyan “cuki” de a történet olyan sötét mint a berserk-nél kb…


Értem én hogy slime az nagyon op a kis kamaszoknak meg az anime/isekai szüzeknek de amikor már konkrétan a 19. Lehúzott bőrt látod csak a főszereplő haja színe meg neve más… az eléggé traumatikus tud lenni 😂😂😅

2021. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8, Én drámában a Re: zero- t írtam, nem a Slime- ot! Attól, hogy neked nem jön be, elég népszerű objektíven nézve. Van benne potenciál, de most eléggé elhúzzák a diplomáciát, emiatt csökkent is a pontszàma.
2021. júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kyou Kara Maou

Douluo Dalu (kínai donghua, full CGI, 2018 óta fut)

Zero no Tsukaima


Ezt a hármat ajánlom. Itt még nem elcsépelt, egy kaptafára készült a történet. És a karakterek remekek

2021. júl. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!