Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A kisöcsémnek szeretnék...

A kisöcsémnek szeretnék szinkronos animét választani. Én sajnos nem vagyok jártas ezen a téren, mivel én a feliratossakat szeretem, úgyhogy tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Most nézne életében elősször animét, és hogy mit ajánlok neki nagy jelentősséggel bír. Ha lehet ne legyen 20-30 résznél hosszabb, mert megilyed tőle, és ráadásul mielőtt elé teszem én is meg szeretném nézni.

Szereti a Miracuoloust, bár csak időelütésből nézi.

Előrre is köszönöm a válaszokat!



2021. júl. 31. 22:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10-es, ezt én is tudom, de én direkt olyanokat ajánlottam, amik kifejezetten gyerekeknek szólnak. 7-es, 8-as és 9-es voltam.

Mellesleg azért mertem ajánlani a Dragonhall+ oldalt, mert tényleg rengeteg régi, klasszikus anime van fenn magyar szinkronnal. Mondjuk tesóim 5-6 évesen a Dragon Ballt is nézték és semmi bajuk nem lett tőle. Sőt, öcsém a Terminátort is imádta, bár csak szülői felügyelettel nézte és az sem egy 12 karikás film.

2021. aug. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11-es regisztrálva több animét listáz ki a videótár a DH+ oldalon?

Mert ott csak a Watamote (16+), Elfen Lied (18+) és egy nem tudom már a címét anime epizódja van fent 12+ korhatárban.


Egyébként minden mást illetően egyet értek, csak a DH+ ajánlást furcsáltam.

2021. aug. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12-es, eleve csak regisztrációval tudsz keresni is animét, mert másképp nem adja ki őket.
2021. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13-as nekem regisztráció nélkül is kiad animét a videótár fül. Bár nem direkt címre kereséssel, hanem kilistázottan 2 teljeset és egyet amiből csak 1 rész van kint a listán.
2021. aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

12-es, olyan animék vannak fenn, amiket én is írtam az ajánlókban. Panda maci kalandjai, Hüvelyk Panni, A tizenkét hónap, A dzsungel könyve, Anette, stb. + egy rakás Ghibli film is magyarul. Mindet onnan szedtem le nemrégiben. Animeaddicts-on van fenn pl. a Juharfalva lakói, Múmin, stb.


Igen, rá kell keresni az ABC-ben az Animéknél. De megéri, mert 99%-ban van leírás is hozzájuk. Az, hogy te DH+-on csak korhatárosat ismersz, nem az én problémám. Én anyukámnak sokszor szedtem le onnan gyerekeknek való animéket (többek között a Csizmás kandúrt is), mert óvónőként dolgozott és esős napokra vitte a csoportjának az óvódába. Plusz majdnem 10 éve vagyok az oldal tagja és elég jól ismerem, mi van fenn.

2021. aug. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!