Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlanátok egy animet kérlek?

Ajánlanátok egy animet kérlek?

Figyelt kérdés
Szóval rám nagy hatással vannak az animék nagyon, és jelenleg olyan problémával küzkökodök, hogy vannak álmaim de mégsem vagyok motivalt a tanuláshoz és lusta is vagyok. Esetleg tudtok valamilyen animet ami ilyesmiről szól? Vagy motiváló.

2021. aug. 2. 01:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Gokusen
2021. aug. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Naruto
2021. aug. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

The Tatami Galaxy


Engem régen a Kaleido Star is motivált.

2021. aug. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Bokutachi wa benkyou ga dekinai épp erről szól egy kis humorral, ecchivel megfűszerezve.
2021. aug. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
A K-onban szerettem a tanulós részeket, engem motivált. :) Az egyik főszereplő lány lusta, és a többi lány segít neki felkeszülni a vizsgára, de ez csak pár részben volt benne.
2021. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Én tudok egy párat de nem tudom mit láttál. Ha erre a kérdésre választ kapok, szívesen segítek. 🙂😋😉😊 (bocsi smile mániás vagyok 😁)
2021. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindnekinek.

20:50: igazabol bármit irhatsz mert nem láttam sok animet még.

2021. aug. 2. 23:08
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Chihayafuru: Karutáznak benne (Megtanít, hogy elérheted az álmaidat beleadással)


Sk8 the identity: Gördeszkáznak (Megtanít, hogy nem baj ha nem te vagy a legjobb)


Black clover: Harcolnak & varázsolnak (Megtanít, hogy hátrányból indulva, kitartással is "feljebb" juthatsz)



Igaz, ezek nem kifejezetten sulis tanulásra épült animék, de szerintem annyira nem is baj. Így sokkal izgalmasabb ;)

2021. aug. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tanaka-kun is Always Listless
2021. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Naruto, Black clover, my hero academia.
2021. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!