Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Lesz Hősakadémia 4. évadra...

Lesz Hősakadémia 4. évadra szinkron?

Figyelt kérdés
Úgy tudom hogy a Viasat 6 lemondott a Hősakadémiáról és már nem csinálnak szinkront 4. évadra, viszont olyasmit hallottam hogy a Netflix elkezdte 1. évadtól szinkronizálni, és lehet a 4. évadra is lesz szinkron, és érdekelne hogy van-e rá lehetőség hogy legyen szinkron vagy sem

2021. aug. 3. 00:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Ha a V6 nem csinál magyart hozzá, akkor az a vacak netflix majomság sem fog magyart csinálni hozzá.

Ha meg nagyon érdekel a sorozat ott az interneten a sok magyar felirat. Csak ahhoz persze meg kell tanulni olvasni is....

2021. aug. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A Netflixen csak az első és a második évad elérhető.
2021. aug. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Látom valakiknek nem tetszik a kemény igazság a feliratokról.
2021. aug. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

A Viasat csomagokban veszi meg a szinkronjogokat. A Hősakadémia esetében ez 3 évad volt egyben megvásárolva. Ha végül megérte nekik ez a projekt, akkor is csak maximum a 6. évad sugárzása után fogják folytatni a szinkronizálást, amikor is egyben meg tudják majd venni a 4., 5. és 6. évadot.



Ha meg esetleg nem érte meg nekik az első három évad, akkor a következő csomagot sem veszik majd meg. Nincs értelme pénzt adni egy veszteséges projektre.

2021. aug. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Röviden és tömören: Ha nagyon érdekel a folytatás akkor nézd magyar felirattal a neten. Az biztosabb.
2021. aug. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Jobb felirattal szerintem is, de ízlés kerdese.
2021. aug. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
#4 Hallod, ezt én válaszoltam szóról szóra egy ilyen kérdés alatt. Legközelebb írd már oda, hogy mástól lopod a szavakat 🤣
2021. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#1 eddig minden animet felirattal néztem mert amihez volt szinkron az mind nagyon gyászos volt, viszont ennél az animenél nagyon megtetszett a szinkron mert passzolnak a szinkronhangok a karakterekhez, ezért kérdeztem, de ha nem lesz szinkron akkor valószínűleg felirattal fogom nézni 4. évadtól
2021. aug. 3. 22:49
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

#8

Passzolnak?

Én nem láttam az eredeti japán szinkront, de a zöld hajú főhős szinkronja (a fiatalabb változaté) még így is eléggé elütött a karaktertől...

2021. aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
9, így van. Nekem a japán jobban bejön, komolyabb.
2021. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!