Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hunter x hunter gon freecsses...

Nyertes1000 kérdése:

Hunter x hunter gon freecsses tényleg ennyire gyenge ?

Figyelt kérdés
A végén láttam hogy átalakul... de csak a végén ? Értem én hogy Ő a főhős de nem tűnik nekem olyan erősnek (amíg át nem változott ) nem láttam még az animét, csak 1x változik át ? kapott lezárást az anime ?

2021. aug. 15. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még a manga sem kapott lezárást. Egyébként úgy a jó, hogy a főszereplők nem "túl" erősek. A sorozatban legtöbbször a győzelem nem élet-halál kérdése, a tét sokkal személyesebb és a győzelmet taktikával is el lehet érni, nem csak nyers erővel. Ezért a HxH a legjobb battle-shounen (a Jojo-val megosztva).
2021. aug. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A jojora nagyon kíváncsi vagyok a HxH, még utána nézek, de ha a manga nincs lezárva akkor bármikor olyan erőssé tud válni, nem ?
2021. aug. 17. 18:43
 3/5 A kérdező kommentje:
Már mint úgy értem ha tovább folytatják és lezárják a mangát, akkor gyakrabban fog elő jönni az OP-képessége.
2021. aug. 17. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A nen-nek, ami ennek az animének a különleges képessége, mint a One Piece-nek a haki, Dragon Ball-nak a ki, Naruto-nak a chakra, van egy elég érdekes szabályrendszere. Ha nézed, majd megtudod, nem igazán lehet spoilermentesen megválaszolni a kérdésed.
2021. aug. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
óóó értem, nagyon felcsigáztál köszi a válaszokat!
2021. aug. 17. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!