Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak szerintem nagyon édes,...

Csak szerintem nagyon édes, cuki, egyedi a japán lány karakterek szinkronhangja, más nyelvű szinkronoknál nem érzem olyan aranyosnak, kellemesnek a hangjukat, vagy ez a japán nyelv miatt lehet, hogy kellemesebb, édesebb a fülnek?

Figyelt kérdés
Konkrétan beletudnék szeretni a hangjuk miatt a lányokba. Igaz a japánon kívül csak angol meg magyar szinkronos animéket, illetve kínait láttam párat( és messze nem annyira sokat, mint japán nyelvűt), de ezeknél valamiért nem jött elő ez az érzés csak a japán nyelvű szinkronnál. Miért lehet ez? Mondjuk bár angolt tanultam, de kifejezetten irritáló, ronda nyelv számomra az angol nyelv. Talán lehet emiatt se tetszik annyira a szinkron se.

2021. aug. 20. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem rohadt ijesztő.
2021. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is.
2021. aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2, mármint kivel értesz egyet?
2021. aug. 20. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Veled
2021. aug. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ez a színészek miatt van így meg azért a nyelvek közt is sok a különbség. :)

De a Magyar, Orosz és természetesen mindenek előtt a Japán szinkronok a legjobbak a világon.

2021. aug. 21. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!