Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hunter x Hunter izgalmasabb lesz?

Hunter x Hunter izgalmasabb lesz?

Figyelt kérdés

Jelenleg a 31. résznél tartok, az eleje nagyon tetszett de most egy kicsit megakadtam. Vissza tér az izgalmassága, vagy végig ilyen monoton lesz?


Ja, és még azt szeretném kérdezni hogx befejezett e az anime?

Mert láttam valamilyen képeket a manga végéről vagy nem tudom nem értek hozzá, és ott konkrétan tömény szöveg volt. Amúgy tetszik a sorozat de ha nem lesz izgalmasabb akkor lehet nem folytatom.



2021. aug. 21. 11:51
 1/5 A kérdező kommentje:
2011-es változatát nézem. (Ezt elfelejtettem kiírni)
2021. aug. 21. 11:52
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Hát az a baj, hogy én már 91.-ik résznél tartok és fingom nincs még mindig, hogy amúgy miről szól a sorozat. Lesznek benne izgalmas harcok, de ha a storyra gondolsz, hogy az lesz-e izgalmasabb, akkor sajnos nem. Legalábbis szerintem.
2021. aug. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!🥰
2021. aug. 21. 12:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nagy rajongója vagyok a HxH-nak, de a kezdet nekem elég nehézkesen indult.

Az első kb 5 rész nem igazán fogott meg, már gondolkodtam rajta, hogy hagyom az egészet, de aztán mégsem hagytam, mert jött Killua, meg kíváncsi voltam az engedély megszerzésére. Ezalatt a huszonpár rész alatt voltak izgalmas részek, de max 10/ 7-8ra tudtam volna csak értékelni, nem találtam olyan HUU, EZ EGY MESTERMŰŰ szintünek, mint ahogyan több helyről is hallottam.

Rövidebb Killua központú szál nekem nagyon tetszett, de utánna a Mennyek Arénája szál, ahol a nent tanulják, nekem nem annyira tetszett, bár megjegyzem a nen erőrendszere van szerintem a legjobban elmagyarázva és felépítve, meg a harcjelenetek is tetszettek, igazából az egész HxH tele van jobbnál jobb összecsapásokkal.

Én a Fantom társulattal való összecsapástól viszont konkrétan habzsoltam a részeket és nem akkora szünetekkel néztem, mint előtte. Én a 35. résztől szerettem bele az animébe, persze leginkább erről a szereplők tehetnek. Igaz első látásra gyerekesnek tűnhet, de a történet előrehaladtával a story rácáfol.

Nekem először az op sem tetszett, de az 40. rész környékén már max hangerőn hallgattam.

Maga az anime története befejezett(ugye a 2011-esnél a 148 rész és a két movie), de a manga még nincs, sokat szokott szünetelni, aztán beindul egy ideig, és megint szünetel(jelenleg is szünetel), mert ha jól tudom sokat betegeskedig a mangaka, de elvileg folytatva lesz a manga, de, hogy ezt animében újra visszatér-e, azt nem igazán tudom, de igény van rá bőven szóval valószínűnek tartom, de biztos, hogy nem mostanában.


Remélem segítettem;)

2021. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat pont a Mennyek Arénájánál tartok és annál akadtam meg. Szerintem akkor folytatom is🥰❤
2021. aug. 21. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!