Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van itt olyan, aki látta a...

Van itt olyan, aki látta a Hunter x Hunter (2011)-et????

Figyelt kérdés
Nagyon jó anime szerintem, csak az AOT jobb nála, de hát ez nem is meglepő :D, nagyon jó kis anime, csak nem látom, hogy annyit beszélnének róla, bár annyira aktívan nem is keresem :D, mit gondoltok róla egyébként? :)

2021. aug. 24. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, én láttam. írj rám nyugodtan, egyik kedvenc animém :)
2021. aug. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is láttam tök jó.
2021. aug. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Az AOT sokkal rosszabb nála. Ha a HxH 10-es skálán 9, akkor az AOT 4.
2021. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ezt adom, utolsó. a Hunter x Hunter-nek nagyon jól összerakott erőrendszere és karakterei vannak (oké, pár eléggé hajaz a YuYu Hakushós karakterekre, de mindkettő a mangaka szerzeménye, szóval kvázi megbocsátható —sőt, ha észrevettétek, Levi nagyon hasonlít Feitan-ra, kinézetben és viselkedésben egyaránt).


Az arc-ok nagyon jók és változatosak, és bár igaz, hogy az AOT nem nagyon szólhat másról, mind a titánok/eldiánok/marley-iak elleni harcról, de a Hunter x Hunter-nek sokkal nagyobb a világa, és érdekesebbek is a karakterek (talán a nenjük miatt is). Több az "ilyen is, olyan is" karakter, és számomra több volt benne a meglepetés, mint az AOT-ben.


Plusz, a történet 148 rész után nem áll meg, tulajdonképpen most jönne a világ még nagyobb mértékű növelése, csak sajnos már 1000+ napja nem adtak ki egy fejezetet sem )):

2021. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Csak én utálom a HxH mangát? Én is megnéztem az animét aztán elkezdtem olvasni a mangát.

Hát phuuu... milyen kbaszott sok benne az expozíció

Így rohadtul nem tud lekötni. Több a szöveg a lapon mint rajz.

És a rajz sokszor elég kezdetlegesnek tűnik.

Más mangáknál azért egy kicsit letisztítják publikálás előtt.

2021. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 egy macskásnéni válasza:
100%
Én láttam. kedvenc. de ugye az ujjra gondolsz? mert a régit nem, és nem is igazán vágyok rá 😅
2021. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az AoT-t és Hunter x Hunter-t összehasonlítani olyan mint, ha a Mekit vetnéd egy lap alá a himalájaisóval.
2021. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!