Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Banana Fish mangát hol tudom...

Banana Fish mangát hol tudom megvenni angolul?

Figyelt kérdés

Amazon, esetleg eBay? Viszont mindkét helyen kicsit drágállom, főleg mert 19 könyve van. Plusz még ugye szállítás.

Használtan találok valahol? Illetve érdekelne még a Garden of Life és a New York Sense is:) Van, aki már rendelt Magyarországra?



2021. aug. 27. 08:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve mi a különbség az első és a második féle kiadás közt? Melyiket éri meg megvenni?
2021. aug. 27. 08:58
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bookdeposit, Amazon. Esetleg Trillianban próbálkozz, vagy nézz szét pár budapesti képregényboltban. Néhányuk árul angol nyelvű mangákat is. :)
2021. aug. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is elkezdtem őket gyűjteni és eddigi tapasztalataim alapján elég nehéz beszerezni. A Trillianban azt mondták hogy csak a 7. és a 19. van az is ritkán és azonnal lecsapnak rá. Viszont én kettőt a Libristo-ról rendeltem viszonylag elfogadható áron. Még érdemes facebook csoportokban is nézni mert a múltkor ott hatot árultak de ott is gyorsnak kell lenni.
2022. febr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én a prospero oldaláról rendeltem, kb. 2 hónap alatt jött meg az első 4 kötet
2023. febr. 24. 03:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!