Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik az az anime, amelyet...

Melyik az az anime, amelyet még régebben elkezdtél, de valamiert dobtál, viszont később újra elkezdted nézni és végig is nézted, esetleg tetszett is?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 20:01
1 2
 11/16 D-Mano ***** válasza:
100%

-Clannad (Vontatottnak éreztem az elejét. Végül megszerettem.)

-Chaos;Head (Zavaros és kissé vérszegény volt az eleje. Aztán második nekifutásra sikerült végig nézni, habár elég átlagonaluli. A hangulata viszont egyre jobban tetszett.)

-Owari no seraph (Első próbálkozásnál csak pont nem passzolt hozzá a hangulatom. Aztán meg egy szuszra ledaráltam a 2 évadot.)

-Kaichou wa maid sama (Az első rész nagyon erőltetett és ripacs volt nekem. Aztán újranekifutásnál teljesen beleszerettem.)

-Koukaku no regios (Végig ugyanolyan lapos maradt az anime, mint amiért elsőnek dobtam. De végig ott volt bennem az érzés, hogy mind a történetben, mind a világban, mind a karakterekben több van, mint amit mutatnak belőle. Végül csalódnom kellett, nem [jól] bontották ki a bennük rejlő lehetőségeket.)

-No game no life (Az első 2 rész számomra uncsi és nyomasztó volt. De azután erősen beindult a sztori.)

2021. aug. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Fruits Basket, Attack on titan.
2021. aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Tokyo Ghoul

Nanatsu no Taizai

Fairy Tail

Kimi no Iru Machi

2021. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Steins;Gate volt az amit gyakran elkeztem, de mindig félbehagytam. Vontatottnak gondoltam. Nemrég néztem végig és személyes kedvencem.
2021. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A Monster első felét megnéztem, mert sokan a legjobb animének tartják, de unalmasnak tartottam, mert az jó kezdés után a cselekmény alig haladt előre. Egy év múlva befejeztem, de az utolsó 20 epizódért megérte megnézni mind a 74 részt.
2021. szept. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Psycho Pass. Belekezdtem, de nem az én világom a cyberpunk. Később viszont folytattam és nem bántam meg, azóta megnéztem a filmet és a 2. évadot is.
2021. szept. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!