Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Megéri újranézni egy régen...

Megéri újranézni egy régen végignézet animét ?

Figyelt kérdés
pl naruto naruto shippuden 200 +500 rész vagy bleach 300? valahány rész, szoktátok újranézni a kedvenc animéteket ? mert bleachet akartam újranézni és inkább nem néztem újra mert valahogy 2. résznél valahogy nem kötött le egy ilyen jól sikerült anime történettel és cselekménnyel elsőnek legjobb végignézni inkább várok pár évet és kimegy a fejemből nagy része utána újranézem, narutot meg a naruto shippudent lehet újranézem meg ha kijön az utolsó részek az attack on titánból akkor azt is a nulláról újranézem az 70-80 rész-de kevés

2021. szept. 4. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nagyon szoktam újra nézni csak ha megjött hozzá a kedvem és elfelejtettem nagyjaból, a narutót elkezdtem újranézni de olyan 90 részig jutottam, de szerintem ezt magadnak kell eldönteni
2021. szept. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
a fillereket ki lehet hagyni mind a narutoból mind a bleachből!
2021. szept. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Én még csak a Tensei shitara Slime Datta Ken-t néztem újra, azt is csak azért, hogy tudjam hol is maradt abba a 2. évad előtt. Ha akarod van kedvved, időd megnézheted újra, de ha kérdezni kell csak nem lehetett olyan jó számodra a Naruto meg a Bleach. Más esetleg?
2021. szept. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt csinálom általában. Volt idő mikor aktívan animéztem, akkor megnéztem sokat. Most lusta vagyok utána nézni hogy mik mennek úgyhogy ha animézni akarok elő veszek egy olyat amit már láttam és tetszett. Narutot én is újra néztem 1 éve mert azelőtt az animaxon láttam legutoljára mikor még volt. Csomó filler rész van benne azokat én se néztem.
2021. szept. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Amiket újra akarsz nézni azokat felesleges mert nem fogy belőle új tartalmat találni.

Vannak animék amik többször nézősek és akkor kezd jobb lenni amikor te magad is jóval idősebb lettél és végre van annyi élettapasztalatod hogy megértsd az apróbb, szofisztikált jeleneteket is.

A naruto az nagyon basic. A shippuuden is.

A one pieceben lehetnek rejtett utalások. Az AOT meg kifejezetten idősebbeknek készült.

Az evangelion az kifejezetten újranézős, főleg akkor ha fiatalon nézted meg először.

2021. szept. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Én szoktam, most pl. A hosszúlábú apu c. animét nézem újra. És imádom. :)

Most egyébként pont egy olyan kihívást csinálok, ahol 10 kedvenc animédet kell újranézni. :)


Szerintem érdemes, márcsak a nosztalgia kedvéért is. :)

2021. szept. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Embertől függő. Nem szokásom újra nézni semmit se. De, ha már nagyon ködös emlékeim vannak a story-ra akkor én is szoktam újra nézni dolgokat.
2021. szept. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy én eleve az évadokra bontott animéket szeretem. Sose néztem never-endingeseket. Az olyan animéket, mint az AoT, a Vinland Saga, esetleg a Devil May Cry, de még a friss To Your Eternity-t is képes vagyok évente 1-szer újranézni. Viszont van egy pár anime,ami kívül-belül tetszett(A történet, a zene,introk,szereplők stb), de másodjára már nem igazán van kedvem megnézni. Black Bullet, Dororo és Death Note jó példa erre. Mondjuk DN-t sikerült 2 éve 2-szer végignéznem, azóta rá se pillantottam, pedig itt porosodik a virtuális könyvtáramban :D
2021. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!