Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kaphatnék izgalmas és romantik...

Kaphatnék izgalmas és romantikus vámpíros animéket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon szeretem a romantikus vámpíros animéket, kérhetnék ajánlásban néhányat illetve egy kis leírást, hogy nagyjából miről szól? Hátha elkerülte valami a figyelmem. Vampire Knightot láttam. Köszönöm! :)



2021. szept. 10. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán a Rosario+Vampire. De ezt csak mangában ajánlom, animében nagyon elrontott műtét lett a feldolgozásból.
2021. szept. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En csak egy vámpïros bírtam eddig. Az a címe Strike the Blood, bár ezt inkább fiúknak jó nézni. Tele szép cicikkel, bugyi, melltartó villantás és a ki nem mondott csak célzott szerelem meg a gyerekük is egyszer benne lesz a jövőből.
2021. szept. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Devils line, bár kicsit durvább mint a Vampire knight.
2021. szept. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2021. szept. 12. 12:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Karin esetleg, bár az egy kicsit ilyen viccesebb, bugyutább, de szerintem nagyon aranyos anime. :D
2021. szept. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!