Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van olyan anime ami annyira...

Van olyan anime ami annyira sokkolt, hogy libabőrös lettél a nézése közben? Melyik anime volt az?

Figyelt kérdés

2021. szept. 12. 12:33
 1/9 anonim válasza:
26%
Nincs
2021. szept. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
hát kisebb korombban az elfen lied azon része amikor az ovodások agyonverik lucy elött a kiskutyáját elég megrázó volt
2021. szept. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
de libabőrős eset volt az amikor a dragonball z ben gohan szeme láttára ölik meg android 16ot és ő ebben a bánatban haragban átváltozik ssj2vé egy felvezető zenére, az is hatalmas hatással volt rá azon nagyon sokáig libabőrös voltam amikor csak megnéztem
2021. szept. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Valamiért mikor először néztem a FMA-t nagyon régen, az a kapu kicsit megrázott :D

[link]

Csakúgy random kirázott a hideg tőle pedig max jobb harcoknál szokott.

2021. szept. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Az első Fullmetal alchemist


Shingeki no kyojin


Death note


Meg a Naruto shippuuden azoknak a részei, amik Naruto szüleiről szóltak. Ez az anime nem különösebben nyűgözött le, és hiába lehetett tudni, hogy mi fog velük történni, nem sok kellett hozzá, hogy könnyeket ejtsek.


Beastars

2021. szept. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Volt valami anime de nagyon kicsi voltam, ilyen kék űrruhás(?) fiú volt a főszereplő és számítógépes világban játszódott. Megölte valami tüskés szörny ami akkor sokkolt de pár epizód múlva szerencsére feltámadt.
2021. szept. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Death Note
2021. szept. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
Nincs.
2021. szept. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Death Note, amikor először láttam, teljesen lesokkolt, órákig csak bámultam magam előtt és kellett vagy egy hét mire visszarázódtam az életbe.


Shingeki no kyojin összes évadánál volt ilyen érzésem.


Shinsekai Yori volt az utolsó anime, ahol tátott szájjal figyeltem és elfeledkeztem magamról.

2021. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!