Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A legtöbb ember vajon melyik...

A legtöbb ember vajon melyik animét szokta ajánlani egy kezdő animésnek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 13. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Régebben a Fullmetal Alchemist valamelyik feldolgozását és a Death Note-ot, de azóta sokat romlott a közízlés.
2021. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 PanniJup válasza:
100%

Attól függ, milyen genre érdekel. Mostanában nagyon felkapott a shingeki no koujin. Nem rossz, sőt különösen érdeke storyja van, csak már annyira idegesítő szerintem, hogy ha valaki kimondja azt a szót, hogy anime, azonnal azzal a kérdéssel dobálóznak a fake otakuk, hogy lÁttAD mÁr az atTaCk on TiTanT?


Szóval csak annyit akartam ebből kihozni, ha tudod, milyen témában keresel animét, én nagyon szívesen ajánlok neked, de ilyes fajta felkapott darabokat ne várj, mert biztos vagyok benne, hogy te is értesültél létezésükről!

2021. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Chrno Crusade

Sámán király

Yu Yu Hakusho - a szellemfiú

Death Note

Fullmetal Alchemist

Digimon szelídítők

A könyvek hercege

Fairy Tail

Blood+

Soul eater

Naruto (sima)

InuYasha

Trinity blood - vér és kereszt

Vampire knight

Lovely complex

D Gray Man

Slayers - a kis boszorkány

Bújj bújj szellem

Kaleido star

Sailor moon (régi változat)


Ízlés kérdése. Nincsenek szintek, hogy egy kezdő animésnek mi lenne a jó, és mi nem. Én anno, kisgyerekként szinkronosan néztem az A+ csatornán, aztán Animaxon. Magyar feliratot követni se tudtam olyan gyorsan, nem tudtam tartani a tempót gyerekként. A fentiek a saját listám, ha nem rögtön feliratosan akarja nézni, a nyelvet hallgatva. Ezeknek ráadásul (FT kivétel, annak nincs szinkronja) még jó szinkronja volt, nem úgy mint például a Hősakadémiának, amiből két részt tekertem végig, de elég is volt, úgy elcseszték.

2021. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Általában valami hype mainstream animét ajánl a többség. Pl. AoT, SAO, Naruto, BNHA, stb.


Szerintem viszont függ az illető korától, nemétől, érdeklődési körétől. Mert pl. ha valaki a horrort szereti, hiába ajánlod neki mondjuk a SAO-t, nem fogja érdekelni. Helyette inkább akkor az Another, vagy a Higurashi animéket ajánlanám.

2021. szept. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Én attól függően ajánlok, animét annak, aki ismerkedne a műfajjal, hogy milyen történeteket szeret.


Ha valami harc orientáltat, akkor


Fullmetal alchemist (mindkettő)


Ha valami romantikusat, akkor Toradora


Ha felnövés történetet, akkor a Koe no katachci-t

2021. szept. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Emma6 ***** válasza:
100%
Kaleido Star, Vadmacska Kommandó, Sailor Moon,
2021. szept. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első animém a Shakugan no Shana volt (azt hiszem, hogy 2010-ben, aminek akkoriban 1 vagy 2 évadja volt meg), és úgy megszerettem ezt a műfajt, hogy azóta végignéztem 988 sorozatot.
2021. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

Személytől függő.

Időutazós sci-fi fanoknak Steins;Gate

Fantasysoknak FMAB

Komédia:Grand Blue

Stb.

2021. szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az aktuális mainstreamet ajánlják. Mondjuk ízléstől és kortól is függ.
2022. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!