Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Tokyo Revengers íróját...

A Tokyo Revengers íróját valami trauma érte?

Figyelt kérdés
Köszönöm, nem kérek olyan válaszokat, hogy vannak ennél sötétebbek, tisztában vagyok vele, köszi.

2021. szept. 17. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, ebbe biztos vagyok, de hogy mi, ne kérdezd.
2021. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát régen ő is bandázott,biztos érte ott valami trauma.
2021. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Csak tudja, hogy megy ez a kis hülye gyerekeknél. Azután felnőtt és röhög a hülyeségeken, amiket csináltak tiniként. Rájött, hogy ki kéne írni ezt magából, hadd tanuljanak belőle mások is és ne csináljanak ilyen marhaságokat. Inkább tanuljon a fiatalság, ne bandázzon, huligánkodjon!
2021. szept. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amig nem nyilatkozta addig nem kell kitalálni ilyeneket! Lehet csak nagy a képzelő ereje…! Alapból is a legtöbb történet írónak nem volt traumatikus élménye sem sertodottsege csak foglalkozott sokat vele akar előtte évekig dolgozott rajta! Ilyen a Harry Potter is vagy a gyűrűk ura de még a kalandra fel vagy csak simán a terminator… ahogy a legtöbb marvel vagy dc karakter is
2021. szept. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, de elég durva sztorit hozott ossze.
2021. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5 azért ez nem durva story...

a trónok harca ehhez képest kisgyerek mese! hidd el...

2021. szept. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

4-es

én úgy tudom, hogy a Rowlingnak meghalt az anyukája és akkor kezdett el írni, ennek köszönhető a Harry Potter is.

egy haláleset pedig szerintem elég nagy traumának számít:)

2022. febr. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!