Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért nincs mai napig szinkron...

Miért nincs mai napig szinkron ezekhez az animékhez? One piece,one punch man,fairy tail,attack on titan,jojo bizzare adventures gintama.

Figyelt kérdés
Tehát arra vagyok kiváncsi hogy vajon miért nem készült magyar szinkron a fent emlitet animékhez mert érdekes modón az olyanokat le tuták szinkronizálni mint a bagukan,beyblade metal fusion master,inazuma eleven,yo kai watch ezekhez volt igény szinkront csinálni de azokhoz már nem mivel ezek nem olyan népszerűek mint a föntiek meg valyon miért csak az ilyen török mexikói sorozatokhoz meg ilyen my little pony és ovisoknak való meséket le szinkronizálnak de animéket meg nem ha már a dragon ball supert és a my hero academia hoz készült magyar szinkron akkor valamikor azokhoz is kénne már csinálni anime fanok ti mit gondoltok van köztetek olyan aki örülne annak hogy lenne magyar szinkron a fent emlitet animékhez csak olyan irjon aki szereti a magyar szinkronos dolgokat mivel hogy én szinkronosan szeretek nézni filmet rajzfilmet animét 20/f

2021. szept. 19. 18:38
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
100%
És mégis melyik csatorna vetítené le őket??
2021. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
1 szerintem a viasat6 mivel a dragon ball super és a hősakadémiát is az sugározta.
2021. szept. 19. 18:51
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rájuk elegendő igény és/vagy a vetítési jogok annyira drágák, hogy nem éri meg egy csatornának sem.
2021. szept. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Amiből nincs profit, azzal nem foglalkozik senki.
2021. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Az Animax megszűnésével az animeszinkron is szinte teljesen eltűnt. Nincs csatorna ami leadná. S hogy miért? Mert nincs elég néző. Az Animax is inkább a gyerek - fiatal tini korosztályt célozta, s még úgy se maradt fennt. Egy AOT-t egy gyerek a korcsoport ajánlás miatt nemigazán nézhet. Viszont nincs elég felnőtt aki nézné, mert vagy látták már, vagy nem animések.
2021. szept. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
62%
Ilyen pocsék szinkronnal, mint amit a Gagyimax készített?!
2021. szept. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

A szinkronizálás nem úgy készül, hogy megcsinálom és kész. Meg kell venni a sorozatot/filmet, már ha eladják, meg azokat is, amik egy csomagban vannak vele. Van, hogy nem is a japán verziót veszik meg, hanem az amerikait vagy franciát, mint az eredeti DragonBall-nál és a Pálya ördögeinél.

A várható nézettség függvényében döntik el, hogy megéri-e kifizetni a sorozatot és a szinkronizálást is.

Animék tekintetében kicsi a magyarországi piac, alig nézik őket, s azok jelentős része elutasítja a szinkront.

Hősakadémiát azért adta le a Viasat, mert benne volt egy csomagban, amit vettek, s ezért nem jön a következő évad.

2021. szept. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Mert nálunk a török sorozatokat jobban érdekli az embereket mint az animéket mivel azt vettem észre hogy minden olyan fajta sorozatokat le tudnak szinkronizálni mert hogy olyan sokan nézik meg hogy van arra pénz megvenni de animéket meg nem?

És az mi ok arra hogy a bagugan,beyblade metal fusion master inazuma eleven,yo kai watchot ami mindegyik a cartoon networkon futot azokra volt igény mert gyerekbarát volt de amilyen animéket irtam hogy lehetne már szinkron azok már nem gyerekbarát?

2021. szept. 20. 11:05
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

#8

Az animével az a gond, hogy nagyon sok magyar úgy gondolkodik, hogy "rajzolt? akkor gyerekeknek van".

Az említett török sorozatok pedig élőszereplősek.


Amúgy ha rákeresel pár korábbi animére, pl. yu-gi-oh-ra, akkor ott nem csak szinkronizálták, hanem egy csomó helyen átrajzolták a dolgokat, mert szerintük nem annyira gyerekeknek való volt.


Mellesleg akkor én is válaszolok a kérdésre általánosságban. Nincs igény az animékre, ami miatt nem hozzá vissza az árát.

Mellesleg én se nézném szinkronnal, vagyis még azokat se tudná megszólítani, akik ilyet néznek.

2021. szept. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Cartoon Network nem magyar csatorna, csak sugároz magyar hangsávval is. Aztán ne feledkezzünk meg a merchandise-ról, gyerekeknél az nagyon erős.
2021. szept. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!