Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményed a Tokyo...

Mi a véleményed a Tokyo Revengers évadzáró részéről?

Figyelt kérdés

Szerintem epic rész volt, nagyon tetszett. Előző részek már kezdtek untatni, megmondom őszintén elég gyengének éreztem az utóbbi részeket, de ez az utolsó rész szépen felhozta az animét és várom a 2. évadot.


Kíváncsi vagyok, másnak mi a vélemenye, hogy látja?



2021. szept. 20. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó volt. Tetszik hogy itt lett vége, én manga olvasóként tudom hogy mi történt de aki csak az animét nézi az biztos töri a fejét hogy most mi van. Jó húzás volt cliffhangerrel befejezni szerintem, én is várom a következő évadot, de remélem az kicsit kevésbé lesz gagyi. Sokszor (főleg fight sceneknél) olyan nyomi az animálás hogy elrontja a történetet szerintem.
2021. szept. 21. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem valamiért maga az egész anime végig nagyon tetszett, pedig a körülöttem lévők nagyon gagyizzák. Habár nekem az egész tetszett mégsem érzem azt, hogy: Uram atyám! Mikor jön már ki a második évad!!!!!????

Ennek talán az az oka, hogy nekem tetszett az első évad lezárása és lehet, hogy a fejembe elkönyveltem ezt az animét egy befejezett animének, holott tisztában vagyok vele, hogy amúgy nagyon nincs még lezárva.

2022. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!