Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Uchiha Sasuke. Valaki felvilág...

Uchiha Sasuke. Valaki felvilágosítana?

Figyelt kérdés
Ajándékot szeretnék venni egy ismerősömnek. Annyit tudok, hogy a kedvence ez a személy akit leírtam( nem biztos, hogy jól.) Ha jól értelemezem a google alapján,akkor ez a Naruto shippuden group c. meséből van. Jól gondolom? Milyen ajándék lenne neki a legjobb? Találtam egy motívumot, arra is rájöttem, hogy levelet/lombot jelent. Ugye biztosan ez is abból a meséből van? Mert ezzel a motívummal árulnak táskát, megfizethetőbb dolgokat. De pl a figurák nagyon drágák.
2021. szept. 20. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én például leginkább animés pólónak, bögrének örülnék, de igazából bárminek, ami kedvencemmel kapcsolatos.
2021. szept. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor barmilyen Narutos dolognak orulne. Amugy ha beirod, hogy naruto symbols akkor kiadja azokat a mintakat amik az animeben vannak. Ezt a mintat erdemesebb keresned mint a falevelet.


[link]

2021. szept. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!