Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Narutoban Minato Namikaze...

A Narutoban Minato Namikaze szülei valóban Tsunade és Dan?

Figyelt kérdés
Kicsit én most le sokkolódtam, de brutális a hhasonlósg. A Shippudenben is a háborunál mikor reinkarnálódott Minato akkor furcsán nézett rá Tsunade. Jiraya meg valamiért nagyon figyelt gyerekkora óta Minatora

2021. szept. 24. 03:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


De Tsunade és Dan nagyanja Uzumaki volt, szóval valamilyen távolian közeli rokonságban csak vannak Narutoval (anyai ágon).

2021. szept. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
*Tsunade és Nawaki
2021. szept. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Dan? Hogy kerül ide? Ő tsunade fiatal kori szerelme volt aki meghalt mielőtt bármi is történhetett volna köztük (jártak stb de nem voltak házasok sem gyerekük!)

Tsunade utána egyedül élt!!!

Tsunade és kawaki azaz tsunade öccse részben uzumaki részben senjuu

Hashirama a nagy apjuk volt aki senju volt a felesége mito uzumaki volt tsunade szüleiről nincs szó

2021. szept. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közük egymáshoz.
2021. szept. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 everlight ***** válasza:
100%
Anime fan videókban csak. Tsunade csak 12 évvél volt idősebb Minatonál.Nem lehet az anyja.Kérdező,Jiraya azért figyelt Minatora mert a tanítványa volt.
2021. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös köszönöm szépen :))
2021. okt. 4. 20:44
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

5-ős

Sima narutoban jiraiya mondja hogy tsunade 50 eves már naruto szulei 24 évesen haltak meg! Naruto 12 mikor találkoznak először! Azaz ha minatoék élnének akkor 36 évesek lennének

50-36= 14 év jó persze nem sokkal tévedtél 😂😅

Kérdező mit sokkolodtál? Nezted egyáltalán a narutot vagy csak fan videokat meg részlet videokat!??? Szerintem utóbbi… -.-“ ez elég nagy hülyeség azert amit összehordtál és aki látta a narutot az nem tesz fel ennyire hulye kérdést!

2021. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem fejeztem még be de nézem az animét. Igen feljött egy fan video és normálisan megkérdeztem. Miért kell úgy reagálni mintha fogyatékos lennék és konkrétan vallás elleni merényletet követtem volna el? Nem kell ám rögtön támadni -.-"""
2021. okt. 5. 00:35
 9/9 anonim ***** válasza:
14%

Dehogy kezdted te el!

Ha elkezdted volna tudnád te magad is hogy tsunade 50 eves mert ezt a sima narutoban mondjak

2021. okt. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!