Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki leírja, hogy milyen...

Valaki leírja, hogy milyen fontosabb dolog történt a Haikyuu című magában, attól kezdve, hogy véget ért az anime?

Figyelt kérdés
Valami féle összefoglalóra gondoltolok. Sajnos az animet lehet jó pár év múlva folytatják és addig nem szeretnék várni. A mangát azért nem olvasom mert nem találtam sehol, meg igazából nem is szeretek mangát olvasni.

2021. szept. 26. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Akik nem szeretnék tudni SPOILER VESZÉLY

Hozzáteszem én sem tudom teljesen, mert nem nagyon olvastam, de részletekben tudom azért nagyjából

Ugye a következő meccs az a Nekoma ellen lesz, azt meg is nyerik és a mostani "Kis Óriás" ellen fognak játszani (bocsi, de nem jut eszembe a neve xd). Mondjuk nem biztos, hogy ez a meccs lesz a következő, de az biztos, hogy az utolsó. Utána látunk részleteket, hogy milyen életük lett a gimi után, Hinata például Brazíliába megy, és elkezd strandröpizni, hogy tovább fejlessze magát. Végül pedig csatlakozik a Black Jackals nevű csapathoz (ebben benne van Bokuto, Atsumu és Sakusa is), Kageyama pedig a Schweiden Adlers-hez. Csapattársak is az olimpián (értelemszerűen a Japánoknál)

Talán ennyi nagyjából :D

2021. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. szept. 27. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!