Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A legyengített naruto vagy a...

A legyengített naruto vagy a legyengített sasuke az erősebb most?

Figyelt kérdés
A ugye borutoban nerfelték mindkettejüket.

2021. okt. 8. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Igen.
2021. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Szörnyű.
2021. okt. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Sasuke most épp erősebb. De 1 résszel ezelőtt még Narutó volt sokkal-sokkal erősebb.
2021. okt. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem még mindig egyenlő esélyeik vannak!

sasuke képes susanoo-ra még mindig ugyan úgy a perfectre is!

valamint meg van a villám és tűz eleme

meg ezek szerint az amaterasu is csak a kagutsuchi nem akkor!

továbbá a chidori által a gyorsaság

sharingan és ms reflef és jutsu megfejtés

genjutsu

de elvesztek a rinnegan képességei + a kagutsuchi akkor na meg a rinnegannal nyert chakra és a six path chakra valamint susanoo erősítő!


narutonak meg van még mindig

sage mode

regenerálódás csak gyengébb

láva mágnes és gőz stílus

még mindig nagy a chakra tartaléka legalább a 2 farkú szintjéhez mérve

+ még mindig képes az 5 elemre valamint a bijuu rasenshurikenekre

tud tintát pollent kék lángot savat és koralt alkotni és csak a kék láng chakra jutsu!

amik nála elvesztek az a chakra köpeny a hatalmas szuper nagy chakra tartalék a rikudou senjutsu és a chakra-kurama avatár forma ja na meg a gudou damák... meg ugyan úgy a six path chakra!

2021. okt. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sasuke most erősebb. Naruto semmit nem tud csinálni a Perfect Susanoo ellen és most, hogy nincs benne Kurama, már a genjutsu ellen sincs védelme. Soha nem tanult genjutsu ellen küzdeni, nem volt rá szüksége. De most viszont Sasuke szintű genjutsuk ellen megszívná. Úgyhogy yes, Sasuke erősebb most.
2021. okt. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5 vicces vagy!

Jiraiyaval tanult miközben el ment a faluból

Még mindig képes egy csomó kage bunshinra és a rasentarenganra!

Még mindig rendelkezik a bijuuk különleges képességével és sasuke perfect susanooja sokkal gyengébb lett!

2021. okt. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Sasuke nem vesztette el a Kagutsuchi-t. Az eredetileg is a jobb szeméhez tartozott. Az Amaterasu tartozott a bal szeméhez, így azt kellett volna elvesztenie, de ezek szerint az is megmaradt neki. Szerintem csak a Rinnegan képességeit vesztette el, a Mangekyou képességei csak max gyengébbek lettek.

Amúgy szerintem Naruto még most is le tudná győzni Sasuke-t. A Susano'o-ja biztos gyengébb lett így, és mivel Tsunade és a Raikage is át tudta törni Madara Susano'o-ját sorozatos ütésekkel, szerintem Naruto képes lenne rá.

2021. okt. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7 igen az amaterasut kellett volna de lehetséges hogy időközben meg gondoltak magukat… akkor most a kagutsuchi lett elvesztve remélhetőleg… meg a rinnegan képességei valamint a rinnegan által erositett mangekyou erők!

Szerintem még mindig egyenlő az erejük

2021. okt. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért vagyok csak bizonytalan, mert oké, hogy Sasuke elszánta magát, hogy megöli Boruto-t, ha szükséges, de ha telibe kapja az Amaterasu, és időközben mégis magához tér, akkor el kellett volna oltania. És erre csak a Kagutsuchi-val képes. Ha viszont mindenáron meg akarta volna ölni, akkor előbb ledöfte volna a kardjával, nem rúg bele egyet, hogy leszedje Kawaki-ról. Szóval szerintem még ott van a Kagutsuchi is.
2021. okt. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 everlight ***** válasza:
0%
9.Sasuke sérült volt,kiszúrták a szemét, rudakat kapott a testébe,Isshiki megverte stb.Nyílván nem tudta a teljes erejének a tizedét tudta használni,de még így is okozott némi kihívást Momoshikinek.
2021. okt. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!