Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Sarada,mikor,és hol született...

Sarada,mikor,és hol született meg?

Figyelt kérdés
Nézem a Borutot és olvasom a mangát,de Sarada születéséről a sima aniében,shippudenben,Borutoban nem sokat tudtam meg mi történt Sasukevel és Sakuraval

2021. okt. 13. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

összejöttek sasuke jól felcsinálta sakurát és bumm lett gyerekük!

amúgy az animében szó esik róla csak meg kell nézni szval ez már egy kamu hogy nem tudtad meg mi történt a borutoban mert pont hogy a shin arc saradáról szól valamint hogy hogyan született milyen körülmények közt!

2021. okt. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ja és ez nem csak anime hanem rendes manga fejezet!
2021. okt. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Már megint te vagy, aki lusta végignézni ezt a csodás animét?
2021. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3 nem csak ezt az animet de konkrétan az összes animenel ezt csinálja még az ilyen 50 reszeseknél is!
2021. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem én már kinéztem a Borutot (ameddig vannak részek) és olvastam a mangát (szintén ameddig van),csak valahol olvastam,hogy pontosan mi történt,de nem tudom,hogy ez igaz-e ezért akartam megbizonyosodni
2021. okt. 15. 18:04
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elnézést, azt hittem az a lusta animés vagy.
2021. okt. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!