Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogy lehet az, hogy a Pokémonb...

Hogy lehet az, hogy a Pokémonban a Rakéta csapat a rosszaságuk mellett jót is cselekszenek?

Figyelt kérdés

Sok rossz dolgot csinálnak. Nemcsak Ash Pikachujára fáj a foguk, hanem mások pokémonjait is ellopják, vagy a vadon élőket felhasználják, kihasználják valamire. De a lelkük mélyén szeretik a pokémonokat (a sajátjaikat), úgy vettem észre. Egyszer láttam olyan részt régen, hogy James egyik pokémonja megbetegedett. Ő elvitte egy idős házaspárhoz, akiknél töltötte a gyerekkorát. Az ott töltött idő alatt Jessie és Meowth megpróbálták ellopni az ottani pokémonokat, de James visszahozta őket, mert szerette és tisztelte az idős házaspárt. Meowth is néha segít a tolmácsolásban. Az Alolás részben például tolmácsolt Mallownak, aki segített Orangurunak a bárjában. Sőt, segítségért is rohant Oranguruhoz, mert azt hitte, hogy a madár-pokémonok meg akarják támadni Mallow-t.

Emellett van másik két csapat is, akik sokkal gonoszabbak a Rakétánál. Még a Rakéta csapat is ellenük van.

És egyáltalán mi tette őket gonosszá? Csak annyit olvastam nagyon régen, hogy James gazdag családban nőtt fel, Jessie meg szegény volt.



2021. okt. 16. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Szeretem a Pokémon animét, de az igazat megvallva, jobb ha nem keresel benne logikát.


Ha én készítettem volna, jóval komolyabb lenne a sztori (és Ash öregedne is).

2021. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Két fiatal, rossz háttérrel rendelkező gyerek (Jessie néha csak havat tudott enni, James meg valamiért elmenekült otthonról) akik a "maffiánál" találtak befogadásra. Amúgy a szívük mélyén jó emberek, sajnos ide kényszerültek.
2021. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a James a kedvencem. Szerintem értelmesebb karakterek a Raketa csapat tagok, mint a bugyuta sík hülye Ash. Egyébként a való eletben is mit akar a legtöbb ember? Pénzt és hírnevet. Ettól még lehet jó ember.
2021. okt. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

"vagy a vadon élőket felhasználják, kihasználják valamire."

Miért, a főszereplők tán nem ezt teszik? Ők is a vadonban kószáló pokémonokra vadásznak, gyűjtik be, majd csatára kényszerítik őket.

2021. okt. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Krisipoke ***** válasza:
100%

A rakéta csapat alapvetően egy bűnszervezet, ami Pokémonokat lop másoktól, és különböző bűnöket hajt velük végre.

Jessie, James, és Meowth csak egy mini-osztag a nagy csapaton belül. Én is inkább arra gondolnék, hogy nem feltételnül rossz emberek, inkább csak problémásak, és úgy gondolják, hogy egy ilyen szervezetbe illenek bele. Én személy szerint örülök, hogy ilyen szerethető, bénázó "gonoszak". Kisebb koromban nagyon szerettem a sorozatot, de egy pár éve újranézve az első két évadot sajnos felnőtt fejjel nem sok tényleges élvezetet találtam benne a nosztalgián kívül, de a rakéta csapat messze a legszórakoztatóbb része volt az epizódoknak.

2021. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
ja
2021. okt. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
38%
#4 Igen, elfogják őket, de nem csatára kényszerítik, hisz a pokemonok is csatázni akarnak. Pl pikachu mindig mosolyogva áll az ellenfele elé. Amikor meg nem akart, akkor nem is ment.
2022. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!