Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki meg tudja írni, hogy...

Valaki meg tudja írni, hogy hol lehet legálisan online koreai manhwa-kat olvasni? Főleg olyanok érdekelnek, amikre pl. sorozat készült.

Figyelt kérdés

2021. nov. 14. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
A Webtoon appon vannak már manhwák (angolul).
2021. nov. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt ismerem csak sajnos ott nincs magyar de engem az érdekelne. Mert igazából az egyik 14 éves unokatesom akarja olvasni csak nem tud olyan jól angolul.
2021. nov. 14. 15:20
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

Jaj legalább ne hazudj te nyomorék…

Itt van már 1 éve a legális kerdeseiddel…!

Hogy akarsz te koreai mangát olvasni magyarul ami legális amikor a dc marvel képregények is alig jelennek meg magyarul!

2021. nov. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magyarul sajnos szinte semmi sincs. Kénytelen leszel angollal beérni.
2021. nov. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3. válaszoló nem vagyok 1 éve itt, alig pár hónapja regisztráltam. Nyugodtan szolithatsz nyomoréknak mert nem érdekel hogy ki hogy hív. A többieknek pedig köszönöm szépen a segítségüket.
2021. nov. 17. 15:48
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

De nem bírod felfogni te nyomi hogy nincs legálisan ilyen dolgok! Az nem legális hohy uraharashop meg naruto-kun! Ezek mind fekete oldalak! Csak a kutya sem törődik velük mert innen a japánok nem tudjak ellenőrizni sőt sokszor hagyjak is mivel tudjak qurva felesleges megállítani a kaloz másolatokat mert aki meg akarja venni az megveszi illetve nyugaton ezek nem nagy piac képesek viszont annál nagyobb a kaloz érdeklődés m! Emiatt is csak azt nézik hogy Japánban mennyi fogyott el mert csak azokból tudnak megélni!

Ezért sem fordítják le hivatalosan a mangak 99%-át mert a kutya sem venné meg max az ilyen majom mint te ja várj te sem vennéd meg őket mert az uraharashop-ra hiszed hogy legális! Te csak itt trollkodsz amugy jelenteni foglak továbbra is előbb utobb észreveszik hogy a kerdeseid milyen jellegűek és tiltani fognak!

2021. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért hiszed hogy az uraharashop-ra azt hiszem hogy legális eddig nem is halotam róla. És milyen jellegüek a kérdéseim? én fell fogtam hogy nem tudom olvasni őket akkor miért irod hogy nem fogtam fell? A kérdéseim olyasmik amiket mások is fell tesznek.
2021. nov. 17. 17:11
 8/8 anonim válasza:
De amúgy honan tudod te hogy milyen kérdései vannak a kérdezőnek?
2021. nov. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!