Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » T-i is ezt érzitek hogy...

T-i is ezt érzitek hogy naruto és sasuke vissza kapja az erejét sőt?

Figyelt kérdés

sasuke egy tényleges rinne-sharingant kap a homlokára (+ 2 lila sima rinnegant)

naruto pedig vissza kapja kuramát csak ugye kurama chakrája meg változott mivel össze olvadt narutoval (baryon mode) emiatt sokkal erősebben tér vissza és naruto a baryn mode-hoz hasonló erőt fog kapni csak életerő elszívás miatt amivel kockázat sem lesz


szerintem pont hogy nem fogják kiírni őket sőt valamivel erősebbek lesznek mint borutoék de ők is hasonló erővel fognak rendelkezni

kb így tom elképzelni

naruto: six path senjutsu + kurama új chakrája

sasuke: rinne-sharingan + 2sima rinnegan

boruto: jougan senjutsu karma:momoshiki ereje (de itt akkor képbe jön hogy kap byakugant valamint a homlokán és a kezein is rinnegan lesz? vagy a kezein nem mert sasuke ki szúrta őket de a homlokán még meg kellene lenni max nem töltődik le rendesen)

kawaki: karma:isshiki byakugan és dharmagan

sarada: na ő nagy rejtély egy sima ems karakter lesz? rinnegant láttunk már és akkor már túlságosan is sasuke lenne

mitsuki: sage trasnformation és hamura testi ereje? (elvileg a csontos jutsu is hozzá tartozik)



2021. nov. 15. 03:00
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
tsunade és hinata mellei eltűntek csak úgy mint a gudou damák...
hinata el bír naruto klónjaival!
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszem hogy kiirjak oket, de erossebbek nem lesznek. Nem vétletlen az a cime, hogy az új generáció. Az alapvető Narutonak is az volt az egyik fő gondolata, hogy az a következő generáció mindig felülmúlja a masikat.


SPOILER ha még nem láttad.

Kurama meghal a baryon mód egyszer használatos. Sasuke elveszti a Rinnengant mivel Boruto kiszúrja a szemét.

2021. nov. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1 what? Milyen SPOILER? Ki nem látta még? Mármint maga a kérdés is tartalmazza azt ami történt szoval ezt most nem értem 😳

De Amúgy az lényegtelen amikor a “present”/jelen karaktwrekrol van szó mert azok mindig erősebbek lesznek minden animeben azonban nézd meg a db-ét ahol pont az ellentétje igaz!

Valamint hiába volt a fő gondolata amikor a “következő” (naruto-sasuke) generáció csak olyan erős volt mind indra és ashura és hagoromo erejét el sem érték (persze baryon mode naruto biztos de ez nem számit bele) valamint azt is nézd meg hogy a mostani jounin-ok azaz konohamaru moegi hanabi lee sai stb nem olyan erősek mint kakashi és gai fény korukban sőt jelenleg a jounin-ok közül valószínűleg sakura a legerősebb 🤣 (hinata már nem gyakorol el vesztegették a karaktert) mert nem hinném hogy konohamaru hanabi és a többi azonos generációjú jounin erősebb lenne mint ő (legalább is jelenleg mert valószínű hogy konohamaru kap egy power up-ot)

És kötve hiszem hogy boruto kawaki erősebb lesz majd mint naruto és sasuke (a szerző egyszer régen mondta hogy nem akar azért dragon ball-t szóval úgy isshiki-kaguya lesz a vége az erő skálának)

Valamint az is eléggé rejtélyes amit kurama mond narutonak hogy “már nem rendelkezel szuper képességekkel ezért legyél óvatosabb,,, “addig is”

2021. nov. 16. 14:01
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Biztos, hogy nem.
2021. nov. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 everlight ***** válasza:

2.A régi joninok 90 százaléka is harmat gyenge volt.Az eredeti Narutoban Gai on és Kakashin kívül nem voltak erős joninok. Kurenait egy perc alatt legyőzte Itachi. Anko meg se tudta karcolni Orochimarut.Asuma még segítséggel is vesztett Hidan ellen.

Konohában azért Orochimaru és Kakashi is elég erősek,csak el lettek vesztegetve.Orochimaru be vethette volna az edo tenseit Isshiki ellen,ha nem sikerült volna legyőzni.

2021. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4 az írói szempontból zar!

Valamint asuma elég erős volt mint jounin egyedül az volt a gond hogy nem tudtak hiden képességéről! Hidd el tudom mennyire durva volt mert én még anno majdnem jelen időben néztem a narutot 😵

És kurenai tényleg gyenge viszont még mindig ott van kakshi gai asuma az ino-shika-cho team valamint hizashi (hinata apja) és még mindig ott lenne sasuke apja és minato is valamint maga itachi is aki szerintem mondható a legerosebb sharingannal rendelkező személynek! Hiába van ott indra reinkarnacio a chakrája itachi ilyen szempontból tényleg a legerosebb uchiha volt

2021. nov. 16. 21:28
 6/7 gucsti123 ***** válasza:

Sasuke hogy kapna Rinne-Sharingant? és rinnegant?

Naruto hogy kapná vissza kuramat?


Ez mar BORUTO nem Naruto ez már a következő generációról szol Narutoék ideje lel járt most Borutoék jönnek


De Naruto és Sasuke még így is a legerősebb Shinobik!


Narutonak ott van a többi 8bijuu

(nemtudom hogy mennyire tudja ki használni őket de láttuk Delta harcnál hogy használja a yoton elemet amihez pedig son goku chakrája kell szvl még mindig hozzá fér )

Sage mód Naruto még így is Nagyon erős !


Sasuke még rendelkezik


Perfect susanoo

amaterasu


ő is nagyon erős..

2021. nov. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6 szerintem le írtam de ha még sem Sasuke hogyan kapna rinnegant illetve rinne-sharingant?

1. Sasukénak még mindig ott van a másik EMS-je! Az barmikor át tud alakulni rinneganná! (Valamint ugye a bal szeme valamiféle pseudo rinne-sharingan volt)

2. Ha sakura és az új tudós csapat valahogy megtudná gyógyítani a szemét akkor az újból képes lenne átalakulni

3. De ha mégsem akkor a jobb rinneganjával képes lenne meggyógyítani a bal szemét!

4. Szerintem csak akkor fog tudni szerezni rendes rinne-sharingant ha felébreszti mindkét rinnegant mert azzal nyer annyi chakrát valamint naruto is ad neki chakrát


Naruto hogyan szerzi vissza kuramát?

1. Ugye a bijuuk nem halnak meg véglegesen!

2. Ez a baryon folyamat azt mondja hogy összekever 2 hatalmas chakrát és az életerőt használja katalizátornak majd ezt az új chakrát használja fel

3. Sosem hangzott az el hogy kurama véglegesen meghalt hanem hogy csak meghalt! Sőt egyenesen kerülik azt a témát hogy egy bijuu fel tud éledni!

4. Kurama egy rejtett beszélgetést folytatott narutoval amit mi nézők/olvasok nem hallottunk már! “De addig is amíg el nem jön az a nap vigyázz magadra” (vagy valami ilyesmi)

5. Ha visszatér akkor lehetséges hogy ezzel az új chakrával fog vissza térni viszont lehetséges hogy nem lesz ugyan olyan erős mint a baryon módban sőt biztos mert màr nem égeti el a chakráját

2021. nov. 29. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!