Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Logikailag mit gondoltok...

Logikailag mit gondoltok Naruto jelenleg milyen erős/ milyen erősnek kellene lennie Kurama nélkül?

Figyelt kérdés

Sok hasonló kérdés van tudom! De szeretnék logikailag is a végére járni. Úgy értem,hogy logikailag,hogy azt nem vesszük figyelembe,hogy jelenleg mivan az animeben (mert ugye direkt nerf van).


Szóval szerintem elsőnek is nyersen, még mindig erősebb 1v1ben az összes kage ellen.



Kurama elment igen. De elvileg akinek egyszer köze volt egy bijuhoz az sose lesz utána normális (lásd kinkaku). Ezen felül, ugye elvileg a több biju kis chakraja meg kellett,hogy maradjon nála, sőt találkozópontként is szolgál szóval ebból kifolyólag biztosan képes most is láva rasenshurikenre stb és azokhoz nyilvan akkor nem is a saját chakrajat kell hsználnia. Bár ugye a saját chakraja is nagy mivel Uzumaki (kakashi szerint legalább 4x nagyobb chakraja van mint egy átlag shinobinak de ha jól emlékszem magára kakashira értete ,hogy nála van 4x nagyobb és ugye kakashinak szerintem alapból nincs olyan nagyon kevés.)tehát a rikodo senjutsu úgy érzem megmaradt... ugyan is miért ne maradt volna? Madaraék is ugycsinálták meg a dolgokat,hogy nem volt 100%os a 10farkú sőt Madaránál ugye obito több chakrat is kiszivott a 10farkubol mielott madara jubidara lett. Tehát attól mert kurama már nincs meg benne (bár ugye nyomot hagy maga után mint kinkakunal) biztosan, lennie kell senjutsujanak és képenek kell lennie a lavastylera és godou damakra is stbre. Ezen felül ott van, hogy elvileg képes bármilyen ninjutsura és még az is hogy képes a sage modera, amivel alapbol szerintem tobirama-minato szintu. De meg ha csak tobi/mino szintu akkor is azt jelenti hogy elég kemény maradt és bőven uti a kageket legalább 1v1ben.

+bónusz van egy karja ami eltudja szivni a ninjutsut?! és ugye nagy tapasztalattal rendelkezik :D

tehát én úgy érzem, csak,hogy legyen hasonlítási alap

Ha Naruto eddig Isten szintu volt és mondjuk utana a masodik legerősebb kage hashirama aki kb félisten szintu és bár azt pontosan nem tudom,hogy mi lenne egy hashirama- pain találkozón de úgy gondolom hashirama behúzná valahogy, szóval akkor naruto most olyan hashirama és nagato/tobirama/minato között helyezkedik el.

Bocsi,hogy ugráltam a nevek között, de próbáltam kiszélesíteni a viszonyokat. Sage mode + a megmaradt rikodo senjutsu.



Sasukera ugyan igy gondolok, 1 EMS (amaterasu,sussano,tsukiyomi, vizualis latas, chakra latás) + rinnegan chakra (mivel tobirama maga mondta,hogy nem a szem a lényeg hanem a chakra és ezt madara is bizonyitotta nem 1x) tehát meg szemneélkül is a rinngan chakra megvan ami nagy chakrat biztosit és valmilyen szinten butitva még tudnia kell használni a képessegait, legalább 1-2 konnyebbet. de ha nem is tudja, akkor csak megkéne gyogyitani vagy uj szemet adni neki és kész. :D De nálam Sasuke még igy is legalább olyan erős mint amikor 2eternalja volt valszeg most is ugyan azt fogja adni.

ja és hát izanami izanagi tuti,mivel mind a 2t tapasztalta élőben,ugyhogy biztosan utana jart vagy valami. tehát sasuke szerintem azon kivul hogy nincs szeme minden amradt ugyan olyan picit gyengébb lett (ez persze logikailag, mert ugye logika nelkül most nincs rinnagan se szem se chakra stb és levan nerfelve) És hát igy összesen sztem a sussano miatt most sasuke erősebb mint naruto. (nerfelt verzioban is hashirama szintu kb talán picit alatta a faelem miatt... de nerf nelkül logikailag majdnem ugyan olyan erős mint volt)


Olyan válaszokra nem vagyok kiváncsi,hogy naruto/sasuke csak kölcsönbe kapta az erőt mert az ilyen dolgoktol kiégek... azok az emberek nem nézték meg rendesen a narutot és én most csak is a logikakra akarok hagyatkozni ami tényleg lelett irva egyszer legalább a mangaba stb.



2021. nov. 15. 11:20
 1/9 A kérdező kommentje:

Bocsi a helyesírás miatt, telefonról írok, munkaközben :DDDDDD

Csak érdekel a téma stb. :D ha valakinek valami nem érthető vagy mást gondol meghallgatok mindenki és szivesen vitázok bárkivel csak ne menjen át személyeskedésbe. köszi!

2021. nov. 15. 11:26
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi sok nem olvastam végig de

Senjutsu


Regenerálodás az uzumaki vérvonal ashura reinkarnacio a chakrája miatt valamint a senjutsu miatt is!


Még mindig masszív chakrája van 16 éves narutonak 5x nagyobb chakrája van mint kakashinak (+akkor amikor még el kellett nyomni kurama chakráját) szoval jelenleg most olyan 20-30x annyinak kellene lennie senjutsu után meg még több! Naruto még mindig a legtöbb chakrával rendelkező személy és olyan 2 farkú szintű chakrája lehet!


3 elemi kekkei genkai erő: láva, mágnes, gőz elem


Bijuu képességek: tinta, sav, korall, pollen alkotás


5 elemre is képes a bijuuk miatt


A mostani szintje megközelíti hashirama erejét


Még mindig képes cho odama rasenshurikenre! (17 évesen senjutsu formában képes volt erre!)


Kurama ereje annyiban segített neki hogy ott tényleg végtelen mennyiségben volt képes a jutsukat létrehozni! De tényleg végtelen szinten! Na ezt már nem tudja


Sasuke na itt van logikai baki mert az amaterasu szemét vesztette el de a látottak alapján ez most a kagutsuchi lesz (lehet utólag meg gondoltak magukat hogy ne legyen annyira le nerfelve…)


Sasuke képes a susanoo-ra és akkor az amaterasura!


A susanoot nem befolyásolják a szemek csak addig amig nem aktiválta!


A rinnegannàl más a helyzet! Egyedül a sharingan chakra az ami az agyban és látó idegekben van jelen a rinnegan más ott a szem a lényeg…

Az EMS-vel sasuke képes volt a sharingan képeségek chakra fogyasztását drasztikusan le csökkenteni na most Ez már fele annyira fog menni!

A rinnegan fel is erősítette a susanoo-t de alapból sem használta ki az erejét…


Sasuke még mindig kb madara sima szintjén van! Mind naruto mind sasuke valamivel gyengébb de az ő szintjükön vannak!

+ sasukenak is meg van indra chakrája

2021. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 everlight ***** válasza:
100%

Hát amely képességei megmaradtak:Rasengan,klón jutsu,sage mód,rasen shuriken.A robot karjával el tud szívni jutsukat.Kb Nagato szintjén van,a jelenlegi kagék közül ő a legerősebb.


Sasuke kb Indra szintjére esett vissza,de Narutot le tudná győzni most.

2021. nov. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Mégmindig a legerősebb Sasukéval együtt. MAGASAN! NEM KICSIT! Még mindig leszólózná az egész Narutoversét. Kaguya még mindig ugyanúgy pusztulna ellene, mint Toneri. 1 hit speed blitz, fertig.


Annyi, hogy Sasuke most erősebb, ugyanis Narutonak nincs semmije igazán genjutsu és a Perfect Susanoo ellen.

2021. nov. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát kaguyat azért nem hiszem,hogy csak siman levernek megint :D
2021. nov. 16. 14:40
 6/9 everlight ***** válasza:
100%
4.Kaguya a legerősebb az egész szériában,kizárt hogy győznének ellene.
2021. nov. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Amigy naruto és sasuke mindig is egyenlő lesz az ashura és indra miatt meg alapból ez a rendje ennek a shoenennek 😵🤣

Narutonak:

Masszív chakra, életerő, 3 elemi kekkei genkai, 4 bijuu képesség, senjutsu+chakra újratöltés ereje van!


Sasukénak:

Sharingan, 1 örök mangekyou, amaterasu, susanoo

Viszont csak egy EMS-je van ami miatt a sharingan képességek több chakrát emésztenek azaz most 2x annyi chakra a fog kerülni amit eddig a 2ems minimálisra fogott! (Főleg a susanoo-t)


Narutonak most több arzenálja van csak nem rendelkezik végtelen jutsu alkotással!

2021. nov. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 1ATTACKONTITANFAN ***** válasza:
100%
most is nagyon erős de már nem annyira mint kuramával :(
2021. nov. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha narutonak nem lenne semmilye a genjutsu ellen akkor sasuke használta volna ellene már régen is. Amaterasu úgy tudom már nincs. Ha Susanooval próbálkozik úgy jár mint itachi. Hamar kifogy akkor a chakra tehát nem hiszem hogy használná főleg nem naruto ellen. Ami igazán erőssé teszi az szerintem maga az ems és álmos kirin. Ha hagyná hogy kapjon egy ninja eszköz szemet valószínűleg bárkit ledarálna de ő régimódi, igazi uchiha. Naruto Manga szerint sokat gyakorolta a sage módot és tovább tudja fenttartani mint eddig, es az elég utos
2021. dec. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!