Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Most mi a lenyege? Vagy csak...

Most mi a lenyege? Vagy csak nekem nem all ossze a kep?

Figyelt kérdés
Meg 1 eve talan megneztem a When They Cryt,es akkora urt hagyott bennem az anime,mert nem ertem. Ugye van az animeben,hogy pl gazmergezesben meghalt mindenki, de Keichi tulelte. Az elejen meg pont,hogy meghalt mert az atok elerte ot is. Maga az egesz anime annyira zavaros volt nekem,hogy hihetetlen. Ha valaki lenne olyan kedves,es kifejtene errol a velemenyet,vagy ha valaki erti es leirna nekem,azt megkoszonnem,mert egyaltalan nem ertem meg igy egy evvel kesobb sem!😂

2021. dec. 2. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Nem olyan bonyolult. Nèzd meg újra figyelmesebb legyél és megérted.
2021. dec. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden igaz, akkor az anime egy VN-en (Visual Novel-en) alapul, ami egyfajta szerepjáték. Döntéseket hozol, amelyek különböző befejezésekhez vezetnek. Az anime egy-egy route-ot (avagy döntések sorozatait, útvonalakat) dolgoz fel, amelyeknek más és más a befejezése. Ezért tűnik úgy, mintha újrakezdődne. Annyi talán még a turpisság, hogy az egyes route-ok valamennyire egymásra épülnek az animében, és végül egy kerek magyarázatot próbálnak kihozni.
2021. dec. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Áh köszönööm!! Már nagyjából értem is az egészet,hát eléggé érdekes:D
2021. dec. 4. 00:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit. :D
2021. dec. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első sorozat vége is utal rá, hogy különböző világokban minden megtörtént és egyedül Rika emlékszik. Erre teljes magyarázatot és megoldást ad a Kai sorozat. A két sorozat azóta kapott egy reboot folytatást, a requel pedig kapott saját folytatást is. Emellett ovák is tartoznak a régebbi sorozatokhoz.
2022. aug. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!