Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlanátok nekem animét?

Ajánlanátok nekem animét?

Figyelt kérdés
Életemben nem néztem még animét és nem tudom melyiket éri megnézni.Esetleg tudnátok ajánlani nekem?

2021. dec. 4. 18:28
1 2
 1/15 Prime07 ***** válasza:
73%
Nekem az első a Darling in The FranXX volt, de az elsőre lehet kicsit mély. Ha egy kicsit romantikusabb történet akkor a Horimiya, ha pedig valami könnyebb vicces akkor a Konosuba. Nekem mind kettő tetszett, remélem valamelyik neked is tetszeni fog.
2021. dec. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Saiki Kuso no Psi Nan- rövid részeket tartalmaz tele humorral.

Demon Slayer- mint a címében is láthatod démon vadászós. Az eleje nem a legjobb,de belerázódik lassan.

Fire Force- Tipikus shounen,de a jobbik fajtából.(nem egy bnha szenny) Szülők előtt azért nem érdemes, mert vannak benne villantások.

Full Metal Alchemist- Magyar szinkronnal is van,kissé hosszú,de teljesen nézhető.(Egy tipp: Az elején mindenképp a simát nézd,mert sokkal jobban ki vannak ebben dolgozva azok az epizódok,utánna válthatsz a Brotherhoodra)

Death Note-Igazi klasszikus,magyar szinkronnal is van.

Kuroko no Basket- Sport anime,de az egyik legjobb.

Poco's Udon World- Rövid,mindössze 12 rész,de igazán aranyos és megható történet.

Handa-kun- Vicces formában mutatja be a főszereplő iskolai életét.

Dorohedoro- CGI ugyan és nem a legszebb, de a karakterek és a története miatt,szerintem mindenképp megéri.

2021. dec. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a személyiséged? Milyen műfajt szereted?
2021. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
*Szeretsz
2021. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Chrno Crusade

Blood+

Inuyasha

Yu Yu Hakusho - A szellemfiú

D Gray Man

Naruto

Bleach

Conan, a detektív

Death Note

Trinity Blood - Vér és kereszt

Digimon szelídítők

Vampire knight

Lovely complex

Romeo x Juliet

Slayers

Soul eater - lélekfalók

Bújj bújj szellem

Ghost Hunter

Kaleido star

Fairy Tail

Yu Gi Oh! Duel Monsters

Tokyo Mew Mew

Sámán király


Lehetne még sorolni. A leírtak között a legtöbb megtalálható magyar szinkronnal, ha a füled még "nem kész" a japánra és az olvasásra. Nem tudom, fiú vagy lány vagy, az érdeklősédi körödet se ismerem, így ez nagyon vegyes. Animeaddicts nevű oldalon megnézheted az ismertetőket, elolvashatod a kommenteket.

2021. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagy férfi vagy?
2021. dec. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Clannad
2021. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Hát, ha valami akciódúsra vágysz, akkor az Ultraman nem rossz kezdésnek, meg ott a Fullmetal alchemist (a simával kezdd!), ahhoz magyar szinkron is van.


Ha valami romantikusat és vicceset, akkor ott a Horimiya.


Ha valami hidegtől kirázósat, akkor a Re:Zero. Már, ha szereted a fantasy műfajt, de ha abból valami könnyebbel kezdenél, akkor figyelmedbe ajánlom a Tensei shittara slime datta ken-t.

2021. dec. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon erős animéket ajánlanak a kommentelők, de nagyon sok van, amit kezdésnek semmi esetre sem ajánlanék. De tényleg jó lenne némi támpont. Milyen stílusú, milyen hangulatú kéne? Mi a kedvenc filmed/könyved? (Hátha az alapján tudunk neked ajánlani.) Humorosabb, könnyedebb vagy mélyebb, sötétebb alkotások jönnek be?
2021. dec. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Great Pretender
2021. dec. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!