Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » One Piece animében szerintetek...

One Piece animében szerintetek ki nyerné az alábbi párbajokat?

Figyelt kérdés

Doflamingo VS Perospero

Katakuri VS King

Whitebeard VS Kaido

Oden VS Mihawk

Luffy VS Shanks

Blackbeard VS Gol D Roger



2021. dec. 22. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Doflamingo

Katakuri

Kaido

Oden

Shanks

Gol D Roger

2021. dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

oden vs mihawk? ez most vicc?

mihawk konkrétan egy yonko/admirális szintjén van oden pedig közel sem ütötte meg a yonko szintjét!

oden valahol a yonkok első-második tisztjének a szintjén volt

shanks jóval erősebb mint luffy jelenleg...

fekete szakál említésre sem méltó még 2 gyümölcs erővel sem ér fel gold roger erejéhez!

sőt fekete szakálnak 2 hatalmas gyümölcs erő kellett hogy yonko lehessen belőle de szerintem 3 van neki! legalábbis 3-mal volt képes yonková válni (van egy csomó teória erről mert 3 koponyás kalóz zászlója van)


őszintén én nekem fogalmam sincs hogy luffy hogyan fogja le verni a yonkokat! már a katakuri harc is erősen plot armoros volt :/ sőt ki lehet jelenteni hogy csak azért tudott győzni mert katakuri elvesztette többször is a hidegvérét és emiatt nem tudta használni a jövőbe látást és csak most a ryuo-val (távolsági harci haki) van egy szinten katakuri-val azaz yonko-k első tisztjével

itt max úgy tudja le verni kaido-t és vagy bigmom-ot hogy sanji zorro és ő együtt harcolnak illetve kid law és még x-drake is! sőt szerintem a tengerészet is be fog ugrani mondhatni megszakítva a harcot mert luffy még nem elég erős hozzá hogy egyedül le verje annak meg nincs értelme hogy 3-an vernek le 1 yonkout!

2021. dec. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Luffy VS Shanks most megfogott, mert Luffy már legyőzte Big Momt és most harcol Kaidóval, tehát Luffynak van esélye legyőzni Shanksot és én azon is gondolkodok, hogy vajon majd megfognak-e küzdeni.
2022. márc. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!