Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Írnátok romantikus horror...

Írnátok romantikus horror animéket pár soros jellemzéssel?

Figyelt kérdés
Olyan horror anime érdekelne, amiben van szerelmi szál is és minél véresebb, elborultabb, ijesztőbb. Ja, és a szerelmi szál, ha lehet ne merüljön ki annyiban, hogy a két főszereplő fiú és lány. Gondolok itt az Anotherre, ami valóban klassz anime, de végképp nem romantikus, pedig szinte mindenki azt mondta nekem, hogy az lesz.

2021. dec. 26. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

dusk maiden

nagyon jó és szép is valamint szomorú is

van benne elég humor de nem megy a horror kárára

van benne elég romantika/dráma hogy ne menjen a humor kárára

van benne elég horror hogy ne menjen a romantika kárára

a srác látja a szellemeket

a másik főszereplő a csaj aki egy szellem és hát meghalt ja várj mondtam hogy szellem ":D

a srác megpróbálja kideríteni hogy hogyan halt meg a lány!

elejétől a végéig le van zárva a story ami nagyon de nagyon ritka


én szerintem meg nézem újból mert tényleg nagyon jó

2021. dec. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ja japán címmel ha angolul nem találod meg

tasogare otome

2021. dec. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

ott van még az another is

ami arról szól hogy survival anime ott is valami gonosz entitás a lényege vagyis inkább egy törvény

többet nem írok a storyról mert elrontja

a lényeg még hogy nem vesznek tudomást az egyik lányról szóval úgy kezelik mintha nem is létezne egy srác vissza költözik ő nem tudja ezt és csak ő áll szóba vele emiatt ő róla sem vesznek tudomást

még annyit írók inkább kritika

hogy az anime kicsit erőltetett jobban mondva jó anime csak nem fejti ki a dolgokat rendesen és a szálakat azaz ami van benne potencia nem használja ki teljes mértékben míg a dusk maiden azért annyira jó mert mindent kihasznál és szépen logikusan építi a történetet!

2021. dec. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Az Anothert láttam, tetszett is, de romantikusnak végképp nem mondanám. A másikat meglesem :)

2021. dec. 27. 12:38
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy választ sem kell lepontozni :)
2021. dec. 27. 12:39
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4 ezért is írtam hogy nem fejti ki a dolgokat! Nagyon érződik hogy a 2 szereplő közt volt valami sőt! Viszont ezzel nem kezdtek semmit sem…
2021. dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Már irták, de én is csak ajánlom Tasogare otome x amnesia. Megható, ha érzékenyebb vagy lehet meg is könnyezed.
2021. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na, megnéztem a Tasogare otome x amnesiat... Köszönöm szépen az ajánlást, nagyon tetszett :)
2021. dec. 28. 00:42
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Mirai nikki?
2021. dec. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!