Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Bleach rajongók! Most, hogy...

Bleach rajongók! Most, hogy végre kijött a hivatalos előzetes az anime befejezéséhez, mennyire várjátok az idei folytatást?

Figyelt kérdés
Bár elolvastam a mangát, de az előzetes megint visszahozta a nosztalgiát és a Bleach hangulatot, mert úgy tűnt, hogy már soha nem dolgozza fel egy stúdió sem az utolsó arcot. A japán szinkronhangok szerencsére ugyanazok lesznek, remélem az animáció legalább olyan jó lesz, mint az utolsó 2 évadnál.

2022. jan. 3. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon várom a folytatást.
2022. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
remélhetőleg lesz sok finomítás mert valszeg tudod hogy mennyire pocsék lett a manga! :"DDD
2022. jan. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig sem változtattak nagyon a mangán, most sem fognak szerintem. Aláírom, hogy itt is az önismétlés megy a történetben, főleg azzal, hogy Ichigo megint továbbfejlődik. A shounen műfaj legtöbbször nem mély, de azért van pár váratlan fordulat ebben a végső arcban is. A Bleach nyilván nem egy FMAB szint, de sokkal jobban tetszik, mint jó pár másik riválisa.
2022. jan. 4. 07:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azért számítok finomítására mert a manga olvasok elég nagy kritikával fogadták valamint kubo betegen írta és kényszerítve is volt
2022. jan. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon várommm
2022. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Attack on Titan folytatása után ezt várom a legjobban.
2022. jan. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Imádom ovis korom óta nézem, eléggé szomorú voltam, mert azt hittem nem lesz folytatása, amikor megtudtam hogy lesz nagyon örültem neki és már nagyon várom hogy nézni tudjam.
2022. jan. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!