Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kéne egy jó animeajánló, mert...

Kéne egy jó animeajánló, mert hirtelen azt se tudom melyik új animét kezdjem el nézni! Attis ajánlóját szoktam nézni, de még nincs kint sajnos. Mit nézzek valaki első részekről írna nekem egy ismertetőt?

Figyelt kérdés

2022. jan. 14. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Kezdj bele abba, amelyik ránézésre érdekesnek tűnik. Max dobod. Azért ennyi önállóság szorulhatna beléd, nem kéne mindig mások ajánlóit várni.
2022. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A youtube-on van FireReject és a Gamer MD is. Én őket szoktam nézni.


Én a magam részéről csak a SABIKUI BISCO az amit biztosan nézek.

Érdekes poszt apokaliptikus világ, amit felfal a rozsda, és az embereket is éppúgy megtámadja. Elborult és furcsának ígérkezik. Az első részben persze még a szereplőket vonultatja fel inkább, de szerintem ezt nagyon helyesen teszi. Kíváncsi leszek az egész világ felépítésére. Egy jó történet lehet belőle, kellő abszurdítással.

2022. jan. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

Ha új anime alatt azt érted ami tavaly tél környékén jött ki akkor tudom ajánlani a Ranking of kings, mieruko chan, komi can't communicate, blue period animeket.

A raking of kingsnek most 13 rész van kint a 23-ból.

A story nekem nagyon tetszik, a főszereplő pedig imádnivaló.

A mieruko chan és lány aki látja az elhunytakat a story normális semmi extra és számomra vicces is volt.

A komi can't communicate nekem tetszett mivel át tudom érezni történteket.

A blue periodot akkor kezd el ha szereted a művészetet mivel eléggé unalmas tud lenni.

2022. jan. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!