Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kurama miért mondta Sasuke-nak...

Kurama miért mondta Sasuke-nak, hogy ha megöli Narutot, akkor azt egész életében bánni fogja?

Figyelt kérdés

Most tartok annál a résznél mikor Sasuke és Naruto végre találkoznak. Sasuke a sharingannak köszönhetően belelát Narutoba és így látja Kuramat is. Sasuke visszaszoritsa a a roka chakrajat, de mielőtt teljesen eltűnne azt mondja neki, hogy ne ölje meg Narutot, mert egész életében bánni fogja. Miért? Kurama tudja, hogy Sasukenek meg mindig fontos Naruto vagy azért mert ha megöli ő kiszabadul? De én az utóbbit nem tudom elhinni, mert úgy tudom, ha Naruto meghal, akkor a kilencfarkú is.

Előre is köszönöm, ha valaki válaszol!



2022. jan. 15. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem igazán kapunk választ. Ha Naruto meghalt volna akkor Kurama kiszabadul (igaz, jóval macerásabb módon mintha feltörnék a pecsétet), tehát nem igazán állt érdekében hogy Sasuke ne ölje meg.


Talán annak van a legtöbb értelme hogy Kurama elég öreg már és látott egy halom Uchihát akik megölték valamelyik szerettüket hatalom szerzés céljából, és emiatt mondta amit mondott, inkább észrevételként mint fenyegetésként.

2022. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Egyébként honnan tudod hogy a kyuubi neve Kurama? Ez csak a storyban jóval később derül ki.
2022. jan. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
megneztem neten, mert erre kerestem a választ és ott dobta ki, hogy kurama a neve:D választ nem találtam, de legalább a nevét megtudtam
2022. jan. 15. 18:58
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Hát mondjunk a neve eléggé lényeges pont… de mindegy…

Kurama eléggé öreg mondhatni egy halhatatlan lény aki legalább 1000 éves (nem hal meg öregségben illetve nem öregszik meg teljesen más lények mondhatni inkább áll az időben)

A lényeg hogy ô nagyon okos és bölcs tudja jól hogy sasuke meg bánná majd… lehet nem most hanem 10-20-30 év múlva

Amúgy sasuke nem teljes mértékben szorította vissza kurama chakráját mivel csakis azért tudta mert naruto teljes mértékben kimerült az előző harc folyamán

2022. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ezt igy tok erdekes olvasni😅

Koszi a valaszt, tenyleg. Szivesen olvasnek meg toled ilyeneket a megvalaszolatlan kerdeseimre🤣 eleg sok van🤣

2022. jan. 15. 22:34
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
részben az is hozzájárult hogy kedveli Narutot,
2022. jan. 19. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kurama lényegében 100%ban chakrából áll így nem is nagyon fog meghalni és az öregedés se fog ki rajta mivel meg se látszódna akár erőben akár külsőben egyaránt! Ha narutot megölnék akkor valóban vele “halna” kurama, de 5-10 év vagy akár több, ismételten feltámad minden erejükkel és emlékükkel is. Lényegében a bijuuk halhatatlanok és ha meg is halnak, újra vissza jönnek, de ez majd minden világossá válik ahogy halad a történet. Az hogy mért mondta kurama amit mondott, az tényleg érdekfeszítő, talán saját érdekében, hisz abban volt végig hogy hamarosan ki tud szabadulni narutoból, vagy egyszerűen már akkor kezdte megkedvelni a szeretett főhőst. Tudni illik hogy kurama nem az a fajta aki az érzéseiről beszél… Én már a boruto-t is láttam, már csak heteket várok hogy dobálgassák ki az új részeket, addig viszont elkezdtem újra nézni az elejétől a narutot hogy esetleg amit elsőre nem értettem meg, azt másodjára sikerül. Én most jelenleg a 353-ik résznél tartok az újranézésben😁
2022. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7 nem kedvelte meg akkor narutot hanem csak pusztán tudta hogy sasuke hogyan fogja végezni... kurama öreg nagyon öreg... de nem olyan értelemben

ugye halhatatlan(feltámad mindig) és nem öregszik mivel chakrából van

biztos hogy látta már ezt a forgatókönyvet nem egyszer (amúgy is olyan 1000 év körül van max 900)

2022. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8 igazad van, belegondolva később kezdi kedvelni narutot, amikor már a háború elkezdődött. Mondjuk így sokkal logikusabbnak hangzik amit írtál “tudta hogy sasuke hogyan fogja végezni”
2022. jan. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!