Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések mik a tapasztalatok,...

Animések mik a tapasztalatok, sokan vagy kevesen animéznek a környezetekben, igaz, hogy még mindig inkább negatívan állnak az animékhez a magyar emberek vagy kezdenek rájönni egyre többen mekkora élmény az animézés?

Figyelt kérdés

2022. jan. 19. 20:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

az én környezetemben kevesen

testvéreim nézték az animéket, engemet nem érdekelt annyira

középiskolában viszont meglepett, mikor az osztálytársaimat láttam animéről beszélgetni <óra> alatt (nem barátkoztam össze velük)

azóta én elkezdtem animézni, a testvéreim pedig abba hagyták a dolgot

egyedül vagyok :D

2022. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Az osztályomba van egy pár, meg persze olyan is aki hülyeségnek tartja, szüleim mesének hívják, bár engem nem nagyon érdekel ha valaki emiatt leszól úgyhogy figyelmen kívül hagyom azt beszélek azzal akinek tetszik
2022. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 évesen is nézem. Bár inkább a komolyabb témájú animéket, meg horrort.:D Nekem sose volt ciki/gáz. Nem ismerek a környezetemben olyan embert aki nézne.
2022. jan. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

29 éves vagyok és még szoktam nézni párat a jobbak közül.

Lehetek a barátotok? :)

Nekem is jól jönne ha lenne animés barát akivel ki lehetne beszélni az aktuális animéket

2022. jan. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Van a környezetemben jó pár animés. Anyukám is mesének hívja, és nézi ő is velem sokszor- már ha nem véres a sztori.
2022. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem változott, nem fog ezután sem. 36 vagyok, nézek animéket, de egyedül, mert a közvetlen környezetemben senki sem rajongó vagy érdeklődik. (Az egyik munkatársam felesége igen, de őt nem ismerem.) D évek óta (2006 óta) járok conra, szóval azért megtalálom a magam fajtát.
2022. jan. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tapasztaltam, hogy a környezetemben lévő embereket egyre jobban kezdi érdekelni az animézés és a japán (meg persze a koreai) kultúra. Így összesen, akiket ismerek is, vannak kb. 14-15-en animések, de páran jobban szeretnek mangát olvasni. Én inkább az utóbbihoz tartozom, de animéket is szívesen nézek.

19/L

2022. jan. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szinte senki. A nővéremet érdekelte Death Note, de egyedül sose volt hajlandó nézni. Apám egyszer valamikor megnézte Ghost in the shell-t de semmi mást, és senki más a közvetlen közelemben nem néz animét. A nővérem még mondta hogy egy srác az egyetemen néz animéket, és ő ajánlotta első sorban Death Note-t, de ennyi.
2022. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem egy fimis barátnőm vezetett be az animék világába, de az osztályban csak mi néztük. Aztán később sem találtam senkit, aki nézi. Van egy barátom, aki nagy animés, illetve legjobb barátnőmet "térítettem meg", azóta is közös program nálunk. 😁 Szóval nem igazán jön szembe az életben animés. Viszont ha keresek, találok. Olyan, mintha el lennének bújva az animések.

Egyébként a családom is eléggé elzárkózik, ők is mesének hívják...


21/L

2022. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok egy hatalmas animés, de egy párat végignéztem. Mintha tényleg picit behalt volna az animés közösség, régebben szerintem nagyobb kelendősége volt a dolognak. Ennél jobban már csak a jrock közösség döglött be, az kvázi teljesen fel is számolódott 2010 után röviddel (igen, régebbi motoros vagyok a japán dolgokban). Senki ne vegye magára (nyilván csak akinek inge), de sajnos tényleg rengeteg gázos arc jár(t) el a conokra, és futottam bele sajnos nem 1, nem 2 igazán ciki animésbe, akik szerintem csak megszégyenítik ezt a közösséget. Ismeretlenül leszólni ezt a világot bunkóság, de anno bizonyos emberekbe belefutva azt éreztem, hogy azért ebben a közösségben is vannak bajok bőven.
2022. jan. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!