Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok isekai animeket...

Tudnátok isekai animeket ajánlani nekem ?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sok van de én már nagyon sokat láttam és tudom hogy az összeset nem láthatom de újabbakat már nem igen kapok sehol



Például láttam a:Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu,. Vagy Maou-sama, Retry! . Overlord . Meg Tensei shitara Slime Datta Ken. . Nobles . Na és regebb volt egy oka aminek a címére nem emlékszem de a sztori any hogy egy vörös hajú csaj átkerül a másik világba két baracsaval na még egy keiki nevo vaszonal



Otvan az 300 évig pihentemetem és nagyon erős letem a japán címre nem emlékszem . Jaj és van az pókos amikor +(sporel.) Az egész osztály ment jaj és komédia animek ne legyenek nem azt mondom hogy neglegyen semi vicc csak nelegyen úgy túlzásba vinni na még otvan az amikor a csaj mele még egy csajt meg idéznek és rossz csajt választanak és a másik csaj vegyész lesz na ennyi jutott eszébe ezeket már mind láttam remélem tudtok segíteni valaszaitokat eleöreis köszönöm



2022. jan. 24. 08:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

Kb az isekai legszarabb animet láttad…

Egyedül a pólos ami kiemelkedik

Ja meg az overlord főleg a mellek storykban!


A legjobb isekai animék a következők

Re zero / re:zero (így vagy úgy találod meg) na ez egy tényleg realisztikus és nem full sablonos 100x lenyúzott bőr! A karakterek tényleg élnek és van story is! Nem csak a szerző komplexusai és a harem utáni vágyódása!

Az anime amúgy eléggé darkos mármint véres hiába hogy amúgy a rajzolása úgymond aranyos

A 2 fő karakter de szinte az összes nagyon jó és élő!


Bookworm de lehet japan címmel találod meg… itt egy lány az mc és olyan 18-20 éves de egy kislányba születik újjá viszont fontos megjegyezni hogy végre ami jól csinálta mert az mc személyisége is vissza fejlődött és csak a tudása van meg! Nagyon jó a világ építés és viszonylag eleinte kis dolgokból áll a drama de egyre nagyobb és komolyabb lesz! Ez inkább story és kaland mintsem akcio azonban a vége fele már abba is belemegy mert a lány egyre feljebb jut


Konosuba ez egy főként parodia de van benne akcio is! Mindenesetre az egyik legjobb


No game no life megint csak kevésbé akcio de nagyon jó! Sajnos 1 évadot es 1 előzmény moviet élt mg ami amugy sokkal de sokkal komolyabb hangvételű… nem tudni mi az oka de valószínűleg a szerző meg a kiado közti nézeteltérés mert az anime az egyik legsikeresebb népszerűbb anime volt!


Shield hero


Tanya


Mushoku tensei mondjunk ennél az isekai felesleges és kicsit el is rontja!

2022. jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Arifureta

Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu

2022. jan. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Arufureta az egyik legrosszabb isekai és anime! Nem ajánlatos
2022. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Honnan döntöd el hogy legrosszabb? Az hogy jó vagy sem relatív. Valakinek tetszik valakinek nem, javítsd ki a mondatod inkább így:

Nekem nem tetszett viszont lehet neked bejön.

Komolyan nem értem mitől lesz legrosszabb vagy 100 anime mert 1-2 dolog nem tetszik benne valakinek ._.

2022. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

4 ez még mindig nem relatív mivel írói hibákról beszélünk!

az írói hibák pedig nem relatívok hanem a tehetség hiányát mutassa meg...

a történet lapos és unalmas

1-2 részben csak bohóckódnak ami meg eléggé mérvadó egy 12 részes animénél

az mc egy olyan nagy op világot megrengető hogy csak na! és a harem is jár neki! függetlenül hogy a legtöbb azok japánban szocializálodtak nem pedig a közel keleten és jobb esetben keresztények vagy buddhisták... vagy csak a népi sinto hagyomány őrzők... de nem muszlimok...

a japánoknál annyira nem megszokott és elfogadott a többnejűség hogy csak na... de még is mindegyik japán lány beleegyezik minden józanész nélkül...

meg hogyan is építi meg a lőfegyvereket? elárulom olyan bonyolult hogy aki többször is megnézi hogy milyen alkatrészekből áll az sem fogja tudni nem hogy egy full átlagos semmire való diák...

a semmiből deus ex machina módon oldja meg a problémákat a szerző! és amit látunk az a frusztráltsága és pénzéhsége...


nem 1-2 dolog hanem írói hibákról beszélünk ami miatt az iromány egy pocsék katyvasz lesz....

2022. jan. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nézik, szeretik sokan mert szórakoztató. Írói hibák ennyire szórakoztatóak hogy csinálnak belőle 2. évadot?
2022. jan. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Arifureta, Slime. Ezek nagyon is jók. Neked nem tetszettek, de több százezer ember megis nézi...
2022. jan. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De ugyebár a legrosszabb anime, de azért g3ci sokan nézik valamiért mert mégis szórakoztató és tetszik nekik
2022. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

(Off topic, de leragadtam ott, hogy a gyik hogy engedte fel a kérdést a "tudnátok" szóval? Nekem mindig visszadobja, ha leírom ezt a kérdésbe. :D)


Isekai anime volt, amit bírtam, valamennyire még nosztalgikus is, és ahogy néztem, fentiek által még nem említett a Rising of the Shield Hero. Semmi különös, átlag sztori, viszont szerintem ebből a fajta B animéből kimagasló.

2022. jan. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Az aifureta az jó
2022. jan. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!