Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Bleachben Ulquiorra-nak...

A Bleachben Ulquiorra-nak tetszik Orihime?

Figyelt kérdés

Spoiler!

A 272. epizód végén mikor Ulquiorra meghal, előtte mond egy monológot, amit úgy értelmeztem hogy érzelmeket kezdett táplálni Orihime iránt.

Szerintetek is vagy csak én értelmeztem félre?


Az epizód linkje:

[link]



2022. márc. 6. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

te értelmezed félre... amúgy nem spoiler ":D

arról volt szó amit előtte ichigo mondott hogy ichigo egyre jobban hasonlít egy hollow-ra míg ulquiorra pedig egy emberre mivel ichigo most sokkal erősebb ulquiorra pedig szinte veszítene abban a formában!

ugye ichigo az visored (vájzárd) azaz olyan shinigami aki hollow erővel rendelkezik

ulquiorra és a többiek pedig arrancarok akik olyan hollow-ok akik shinigami erővel rendelkeznek!


ulquiorrában tényleg megszületett az emberi érzések egy része! pl gondoskodás és empátia és mind ezt nem értette!

nem szerelem hanem inkább egyfajta emberi kötödés kapcsolat teremtés vágya


pl amilyen nell is de ő teljes mértékben érzelmileg kialakult!

2022. márc. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Áh értem már, köszönöm.

Csak a végén olyan furcsa volt, hogy Orihime felé nyúl és mondja és azt mondja, hogy "A szíve végig a kezemben volt."

2022. márc. 6. 19:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is megfordult a fejemben, de igazából nem volt benne túl sok logika. Talán, ha tovább élt volna...
2022. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2 igen ez azt jelentette hogy orihime élete tőle függött azaz ő gondoskodott róla
2022. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges lehet, mert ha jól emlékszek, akkor Ulquiorra eredetileg Ichigoék egyik osztálytársa lett volna és így a közelükbe került volna.
2022. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 everlight ***** válasza:
54%
5.Hülyeség ULquiorra sokkal idősebb mint Ichigo.Nem is ember.
2022. dec. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem az #5 keveri Ulquiorrát Hirako Shinjivel.
2022. dec. 31. 11:44
 8/9 everlight ***** válasza:
7.Hirako már akkor Kapitány volt amikor Ichigo meg sem született. A Shinigamik,Arrancarok lassabban öregednek mint az emberek.
2022. dec. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez evidens, nem is erre céloztam🙂
2023. jan. 1. 15:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!