Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A "Mirai Nikki" (Future...

A "Mirai Nikki" (Future Diary) volt a 2010-es évek legjobb animéje (+mangája)?

Figyelt kérdés

"Anime élmény: Mirai Nikki"


[link]



2022. márc. 12. 09:56
A kérdező szavazást indított:
Simán
Talán
Nem
31 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem, de ez csak ízlés kérdése. É bevallom magam is végig követtem mert érdekes volt.

Rengeteget tudok mondani ami nekem sokkal jobban tetszett, akkortól.


Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

TIGER & BUNNY

Hunter x Hunter (2011)

Fate/Zero

Durarara!!

Kimi ni Todoke

Gosick

Katanagatari

Arakawa Under the Bridge

Kuragehime

Level E



stb stb

2022. márc. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Én az eredeti művet sem tartom nagyra, az anime ahhoz képest pedig durván zanzásítva van. Bizonyos elemei kifejezetten tetszettek pl. a fordulatok a végén, és nem tagadom, az ilyen battle royale dolgok elég izgalmasak. De sajnos több negatívumot tudnék említeni, mint pozitívumot. Leginkább a két főszereplő rontotta el szerintem az egészet, ezenkívül amit még fontosnak tartok megemlíteni, hogy a horror műfaj hangulatteremtő eszközeit borzalmasan használta.


2010 legjobb animéjének a Yojouhan Shinwa Taikei-t mondanám.

2022. márc. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
szerintem az volt meg a high school of the dead
2022. márc. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Hát ha a fullmetal meg fate zero is kint volt akkor azokkal nem tudja fel venni a versenyt! És akkor még ott van a naruto és bleach szárnyalása

És még lehetne beszélni nagyon sok animerol ami abszolut felülmúlja

2022. márc. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Steins;Gate, Madoka, Vinland Saga


Kapásból 3 cím a 2010-es évekből, amivel nem is említhető egy lapon a Mirai Nikki

2022. márc. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
5 hát nem tom mármint a vinland saga az eléggé new gen anime mármint van egy erős változás a 2010 és a 2015 utáni animeknel mind stilusban mind animációsan
2022. márc. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
És? 2010-es évek szerepel a kérdésben, 2018 ebbe beletartozik
2022. márc. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7 igen ezért mondtam hogy nem tom + ott vannak a folytatások is
2022. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Még véletlenül sem. Vannak nagyon jó elemei, és elsőre nagyon tetszett, de másodjára már látni a hibákat benne.
2022. márc. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%

Objektíven már csak azért se lehet erre a kérdésre válaszolni, mivel ritkaság, ha valaki pont az összes 2010-es animesorozatot látta, végignézte.


Én mindenképp kiemelem az

Angel Beats animesorozatot,

egyszerűen zseniális. Szinte bármelyik műfaj kedvelője az ember, mindenkinek tetszhet, akinek lelke van, érett lelke. Humor, tragédia, slice if life, misztikum, lélektani, drámai, katartitkus, és az akcióval együtt is remek összhangban van, dinamizmussal.


Madoka a másik csúcs abból az évjáratból, elgondolkodtató, kifejezetten filozofikus, lélektani, hangulata is van, valamint a grafikai megjelenítése egyébként viszonylag eredeti, kilóg a sorból az akció jeleneteknél.


A Mirai Nikki anime se rossz, nekem tetszett, bár a manga verziót nem ismerem. Egy picit ilyen tini horror erölködése van, ami rossz pont, azonban ötletes, érdekes, hangulatos.

2022. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!