Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek mi lehet Shanks...

Szerintetek mi lehet Shanks célja?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok, mások, mit gondolnak. Ugyebár, amikor Luffy megette a démongyümölcsöt, akkor az a ládika, amiben tartották tárva nyitva volt, tehát lehetséges, hogy Shanks azt akarta, hogy Luffy megegye. Oda úgy is megoldhatta volna, hogy Luffy véletlenül találja meg, egy fán.


Az a jelenet, ami miatt még erre gyanakodok, hogy Shanks beszélt a vénekkel, egy bizonyos kalózról.


Viszont mikor Shanks beszélt Fehérszakállal, mindketten megemlítették a sebhelyüket. Ami Shanks arcán van, azt Teach okozta, ezt már tudom, viszont amit Fehérszakáll mondott, az nekem még nem tiszta. Amikor Fehérszakáll ránéz Shanks arcára, megfájdul az a sebhelye, ha valaki tudja, hogy azt ki okozta, nyugodtan leírhatja.


Tehát a teóriáim, hogy Shanks nem az akinek mondja magát, vagy esetleg van egy ikertestvére, vagy több személyisége van.


Ott van Luffy démongyümölcs képessége, miért fél annyira a kormány, egy "egyszerű" képességtől, hogy átnevezték? Joy Boy miatt?


Ha 800 éve, Luffy az első, aki feltárja, a démongyümölcs hatalmát, azért lehet, mert eddig Luffy az első D 800 éve, akinek a birtokába került? És Shanks vajon ezt tudta?



2022. márc. 19. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Shanks csak dicsekedni akart a demon gyümölccsel mivel akkor hiszed vagy sem kezdők voltak és gyengék! 😅 kb olyan erősek lehettek mint luffy-ék mikor elindultak


Ahogy mondtam ez nem oda stílusa és ha meg akarta volna etetni luffy-val akkor valószínűleg azt csinalta volna hogy shanks azt mondja neki hogy “meg akarod kóstolni?” Vagy csak simán oda dobja neki


De még a leggyengébb demon gyumolcs is egy vagyont ér


+ nem a képessége miatt “félnek” luffy-tól hanem attól amit luffy hoz el!

Egyértelmű lett hogy luffy generációja lett az ami ujra fel osztja a hatalmat csak úgy mint anno mikor roger, fehér bajusz, bigmom, meg kaido ki ment a tengerre


Valamint vannak más gyümölcsök ami sokkal fontosabbak! Ilyen pl az ope ope / sebész gyumolcs vagy a yami yami / sötétség ami van fekete szakálnak is


Illetve sokkal jobban félnek az olyanoktól mint pl robin és frannky mert az egyik képes el olvasni a poneglyoheket a másik pedig barmikor megépíthető a Plútó-t! (Valószínűleg frannky nehány dolgot bele tett a sunny-ba)


Amúgy ez az ikres teória inkább feketeszakálra lehetne mondani!


Elvileg hármas ikrek ezért van 3 koponya dísz a nadrágján illetve a kalóz zászlón

Na meg emiatt képes több démon gyümölcsöt használni

Mivel az egyiknek egy olyan képessége van amiben embereket képes más emberek testében tárolni


Azert gondolják sokan ezt mivel egyszer volt egy olyan manga oldal amiben minden foga meg volt ellenben minden másik oldalon amiben szerepelt ott hiányosak! És hát oda- oda figyel a részletekre

2022. márc. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De Shanks akár úgy is rendezhette, hogy véletlennek tűnjön. Az biztos, hogy ez csak akkor fog kiderülni, ha vége lesz a mangának. És ha igaz, hogy Oda 5 évig szünetet fog tartani, gyárthatjuk a teóriákat 😂 Ha valakinek, neki biztos van türelme, mert állítólag, már akkor kitalálta, a One Piece végét, mikor iskolába járt.
2022. márc. 19. 15:34
 3/6 anonim ***** válasza:

De mondom ez nem oda stílusa valamint akkor miért volt annyira ideges mikor luffy meg ette? Illetve miert mondta neki hogy köpje ki?

2022. márc. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szinézkedhetett. De ez csak az én teóriám. Ha jól tudom, augusztusban jelenik meg az új film, abban többet láthatjuk Shanksot, noha nem fog megegyezni a sorozat sztoriával.
2022. márc. 19. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:
4 de pont ez az hogy ez nem oda stílusa! illetve miért kellet volna színészkednie? az a baj hogy ez egy konteo szintjén van mivel nem illene a storyba illetve shanks karaktérébe
2022. márc. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor miért találkozott a vénekkel? Luffyt akarta valahogy védeni?
2022. márc. 19. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!