Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A "Naruto" mangája és animéje...

A "Naruto" mangája és animéje miért lett anno világsiker?

Figyelt kérdés
És miért annyira népszerű még manapság is?

2022. ápr. 14. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
csak
2022. ápr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Mert sokaknak tetszik.
2022. ápr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem (!):


- mert rengeteg különböző, jól megírt és egyben szerethető, részletes karakter van benne, nem csak 5 darab, akiket követünk a cselekmény során.

- a világkiépítés merem állítani, hogy egyedi, még egészen követhető és logikus is tud maradni, plusz menő. Hát ki ne akart volna akkor nindzsa lenni, pláne ilyen "szuperképességekkel"?

- több témát is érint, mégha csak felületesen vagy észrevétlenül is. Maga az alapsztori elég lienáris, na de amíg eljutunk a végéhez, számtalan melléktörténet van, ami mind-mind egy-egy morális mese, éppen ezért szerintem gondlkodtat, hiszen sokszor írják, hogy itt nincsenek "villain"-ek vagyis igazi gonosztevők, csak meg nem értett harcosok. És ezek a párhuzamok gyönyörűek szerintem benne, és megint a karakterek sokszínűségére utal vissza, hogy közel azonos sziutációból mást és mást hoztak ki a karakterek

- rendkívül jó gondolatmenetek vannak benne. Ezek az idézhetők, amikre 16 évesen nem kapod fel a fejed, de damm komolya filozófiák mennek benne, a műfajához képest.


nyilván ezeket utólag látja bele az ember, szerintem a sikerét a jóidőben jóhelyennek közönheti. Naruto + Bleach + One piece a nagy hármas, amik anno felrobbantották a tiniközösséget, mert volt benne minden, ami az akkori generációt vonzotta, ikonikusak, még akkor is, ha egy hasonló anime manapság lehet már nem futna ekkora kört.


Manapság meg azért népszerű még mindig, mert aki ezeken nőtt fel, az még mindig aktív az anime közösségekben, nagyrészt szerintem ez élteti + tényleg az ikonikussága

2022. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy hosszú, sokszor gyerekes és néha vontatott, de mégis nagyon szerethető. Voltak részek amiket én is végig untam, de egyszerűen nem tudom nem szeretni. De én is kb ugyanazt gondolom mint az előző. Ami nekem a legjobban tetszett, hogy a világ, amiben játszódik szinte tökéletesen van elképzelve és lerajzolva. És a véleményem szerint ezt az animét leginkább gyerekeknek találták ki. Szóval az is érthető, ha valaki nem szereti.
2022. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Mert nagyon könnyen be tud szippantani. Lelkes leszel, elragadtatod magadat, dühös leszel, együttérző leszel, sajnálatot érzel, stb. Hatást vált ki, ahogy előttem írják egyszerűen: szerethető.
2022. ápr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Emberek bírják a ninjonokat. Hájjááá!!!
2022. ápr. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Shounen anime ami még mindig világverő műfaj és egy darabig az is lesz. Fantasztikus korral együtt javuló megrajzolás/animálás és ugye a részeken keresztül tartó epikus harcok. Az egyetlen hátránya a Narutonak az a sok filler évad.
2022. ápr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem úgy kezdődött a premier hogy.

Látta Pl 100.000 ember majd elterjedt a suliban hogy hé te ez nemlátad? Pedig ez egy ismert anime.

Na így keletkezik egy lánc reakció.

Talán azért terjed futó tűzként mert, szinkron.

Akkor Oké

Izgalom?

Meg volt.

Dráma?

Hát még be iskönyeztem rajta.

Romantika?Netán volt benne?

Hát persze.

Vicces is volt?

Ja hát majdnem meg fuladtam a röhögéstől.

Szűletése?

Meg volt a ceremónia. Még az évszámát is tudjuk.


Ja mert a Narutoba minden meg van amikell.

Tik tok?

Oda is fel teheted az új kéz mutatványokat.

Mikor lesz vége?

Hát azt tőlem ne kérdeze senki mert ez szerintem hosszabb lesz mikt a Dragon ball.

Na ezért annyira ismert.

2022. ápr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!