Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van ilyen anime?(A többi lent...

Van ilyen anime?(A többi lent van,köszi ha írok!🙏🥺)

Figyelt kérdés
Olyan, kéne amiben a fiú idősebb a lánynál (minimum 3 évvel)és szerelmesek lesznek.Először csak az egyik, utána a másik is.(plussz pont, ha a fiú kezdeményez/ő lesz először szerelmes)Ha viszont a csaj lessz előbb szerelmes akkor ne legyen TÚL NYOMULÓS

2022. ápr. 23. 13:40
 1/9 anonim válasza:
21%
korod nemed ?
2022. ápr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 AlexKieninger ***** válasza:
69%
Talán a Domestic Girlfriend, ebben az animében a főhős egy 16 éves srác aki szerelmes lesz a 21 éves tanárnőébe. Ez 5 év kor különbség, ez nem sok de azért nem a legnormálisabb ha kettő ilyen korú személy között ilyen kapcsolat alakul ki, főleg hogy az egyik tanár a másik meg diák. Végülis a kor különbség nagyságára nem tértél ki kérdező, csak azt kérted legyen a nő idősebb, megkaptad idősebb.
2022. ápr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi 2. De a fiúnak kéne idősebbnek lennie.DE AZÉRT KÖSZI!
2022. ápr. 23. 16:37
 4/9 AlexKieninger ***** válasza:
Megint én vagyok az a 2-es válaszoló bocsika benéztem, leírtad hogy mennyi legyen a kor különbség. Sorry
2022. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Semmi baj!

Minimum 3 azaz 3 évnél tőbb

2022. ápr. 23. 22:59
 6/9 anonim válasza:
100%

Nana


Sok szerelmi szál van benne. Olyan is ahol a fiú az idősebb.

2022. ápr. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Koi To Yobu Ni Wa Kimochi Warui Ebben a pasi idősebb, a lány középiskolás még, a pasi nyomul, én szerettem ennek ellenére is :)
2022. ápr. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Plastic memories
2022. máj. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kuragehime (Egy férfi testvérpár szeret bele a 18 éves lányba, a lány az egyik érzelmeire rezonál is, nagyon félénk a lány.)
2022. máj. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!