Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van olyan yaoi anime mint a...

Van olyan yaoi anime mint a Dakaretai otoko?

Figyelt kérdés
Ez a kedvenc yaoim, de még nem találtam hozzá hasonlóan jót. Megnéztem egy párat, de egyik se tetszett annyira, mint a Dakaretai otoko. Minden ajánlást elfogadok és ha lehet véleményt is. Előre is köszi.^^

2022. máj. 2. 17:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
ha már nincs ahhoz hasonló, örülj hogy kijött a filmje:3
2022. máj. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Elnézést, hogy nem a kérdésre válaszolok, de valahol meglehet már nézni feliratosan? Vagy lehet tudni bármit valamilyen időpontról? Kerestem, de még sehol sem akadtam rá a filmre. :(
2022. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
ytn van még csak fent:/ ott is japánul.. remeljuk lesz magyar vagy angol felirat!! #1 voltam
2022. máj. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Talán Hitorojime My Hero?
2022. máj. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%

Hey Class President

Sasaki to Miyano ( ez inkább shounen ai)

Ten Count

2022. máj. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig olyat keresek nekem is ez a kedvenc Yaoim 😩😩És borzasztóan örülök a filmnek és remelem hogy lesz második évada 🙏🙏 Hát talán a Viewfinder, de inkább amiatt hogy ebbe is nagyon jó zaftos a kekszjelenetek 😋😋😩
2022. máj. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszi az ajánlásokat!
2022. máj. 12. 08:45
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Amuuuugy elvileg olyan egy hét mulva már fent lesz magyar felirattal az Uraharashop fordítja ha jól tudom 😩😩😩🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️
2022. máj. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nagyon várooom❤️❤️❤️ Köszi az infót.
2022. máj. 12. 18:07
 10/21 A kérdező kommentje:
Megnéztem a Sasaki to Miyano-t. Annyira tetszett, hogy tegnap este elkezdtem és mostanra be van fejezve. Szóval egy éjszaka alatt megnéztem az egészet annyira tetszett. Ha valaki tud ahhoz hasonlót (tehát két fiú közel kerül egymáshoz és végül összejönnek benne, közben pedig nagyon aranyos részek vannak...), akkor az tud ajánlani? Nagyon megköszönném!😊
2022. máj. 13. 07:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!